in

Mąż tej ciężarnej mamy, niespodziewanie zmarł. Kiedy ujrzała te zdjęcia, była cała we łzach.

Utrzymanie rodziny to wyjątkowo trudne i męczące zadanie. Wykonywanie tego w pojedynkę, jest czymś, czego nie chciałby doświadczyć żaden rodzic, ale niestety życie nie zawsze idzie po naszej myśli.

Nicole Bennett i jej mąż Deonta chcieli zrobić sobie sesję macierzyńską razem ze swoim 4-letnim synem, niestety zaledwie dwa miesiące przed pojawieniem się ich drugiego dziecka na świat, Deonta zmarł. Nicole była totalnie załamana, zastanawiała się czy anulować sesję fotograficzną, którą wymyślił jej mąż. Ale zamiast tego w przepiękny i oryginalny sposób uczciła jego pamięć. Kobieta wraz z fotografem Sidneyem Conleyem, wpadła na genialny pomysł, by zilustrować fakt, że Deonta zawsze będzie widział swoją małą rodzinę, mimo iż jego ciała nie ma już fizycznie na tym świecie.

Zobacz niesamowite zdjęcia z sesji macierzyńskiej Nicole i poznaj jej historię.
zmarlymaz1x

Na pomysł by wykonać sesję fotograficzną wpadł mąż Nicole – Deonta. Miała się ona odbyć wraz z ich 4-letnim synkiem, Landenem.
zmarlymaz2x

Niestety, Deonta zmarł. Zrozpaczona kobieta zamiast anulować sesję, wraz z fotografem wpadła na genialny pomysł.
Macierzyńska sesja zdjęciowa się udała. Wybrali sobie piękny park z krętymi ścieżkami i małym mostem nad stawem.
zmarlymaz3x

Po zakończeniu sesji, fotograf nałożył cyfrowo zdjęcia zmarłego Deonta na fotografie Nicole i jej synka, które wykonał wcześniej. Włożył w to całe swoje serce i spędził nad tym sporo czasu by efekt był piorunujący.
zmarlymaz4x
Zdjęcia wywołały na Nicole ogromne wrażenie, była oszołomiona. Widok natychmiast doprowadził ją do łez!
zmarlymaz5x
Nicole ma nadzieje, że te unikalne fotografie będą przypominać jej dzieciom wspaniałego człowieka, który odszedł.
„Chciałam zrobić coś wyjątkowego, bo dla mojego syna tata był obecny od jego pierwszego dnia na tym świecie. To wspomnienie o moim synku, ojcu i mojej córce, która nigdy nie pozna swojego ojca. To będzie także pamiątka dla niej.” – powiedziała dla ABC News.
zmarlymaz6x
Fotografie zostały już udostępnione ponad 100 tysięcy razy na profilu fotografa na Facebooku.
Jeśli historia i unikalna sesja Nicole wywołała na Tobie również spore wrażenie, nie zapomnij podzielić się artykułem ze swoimi bliskimi!

Źródło fotografii:sidneyconley.net