in ,

Sesja zdjęciowa noworodka poszła niezgodnie z planem – To rodzice skradli uwagę fotografa.

Zdjęcie Sarah Jankowski krąży w Internecie. Fotografce udało się uchwycić śpiących młodych rodziców.

Wydaje się, że to nic specjalnego, ale najważniejszym wydarzeniem jest to, co się naprawdę stało – rodzice przyszli do studia fotograficznego ze swoim noworodkiem na sesję zdjęciową. Ale podczas przygotowywania rekwizytów i innych szczegółów technicznych, zmęczeni rodzice po prostu… zasnęli z wyczerpania.

Sarah wcale nie jest zaskoczona, chociaż jej ojciec zwykle zasypiał, a matka się nie poddawała. Życie młodych rodziców jest pełne stresu i braku snu, a tutaj – słabe światło, ciepłe powietrze, delikatny szum. Warunki w studio fotograficznym zostały stworzone specjalnie dla wygody niemowląt, aby drzemały i nie zakłócały pracy. Ale to nie mniej skutecznie wpływa na zmęczonych rodziców.

Spali przez około 45 minut i było oczywiste, że naprawdę potrzebowali tak krótkiego odpoczynku.

Fotograf nawet pomyślał o zrobieniu kilku zbliżeń, ale postanowił im nie przeszkadzać. „To jest sesja zdjęciowa dla dziecka i będziemy z nim współpracować.”

 
Na szczęście pomoc rodziców nie była wymagana i wszystko wyszło pięknie. Według Sarah taką sesję można nazwać „idealną” – bez sporów, skandali, wszystko jest ciche i spokojne. Świetny wynik i więcej relaksu dla całej rodziny. Będąc matką czwórki dzieci, Sarah nawet trochę im zazdrościła, ponieważ spontaniczny sen w przytulnej atmosferze dla wielu ojców i matek jest prawdziwym prezentem!
 
A oto wyniki sesji zdjęciowej: