fot. Radio Warta FM
in

Senior przyłapany na gorącym uczynku, reakcja małej dziewczynki zachwyca. „Brawo dla rodziców za wychowanie”

Zdarza się, że starsi ludzie wyrażają się niepochlebnie na temat młodzieży. Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał od starszego pana lub pani: „ach, ta dzisiejsza młodzież”. Czy jednak jest to reguła? Czy w świecie, w którym żyjemy, nie zdarzają się osoby w młodym wieku, z których warto brać przykład i starsi ludzie, których zachowanie niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia?

Poniższa historia wspaniale obrazuje to, że nie ma sensu wrzucać wszystkich do jednego worka. Nagranie z zajścia z udziałem młodzieży i seniora w momencie obiegło sieć i zdumiało internautów. Jesteśmy pod wrażeniem!

Porażające zachowanie seniora

Wszystko miało miejsce wieczorem 20 października w jednej z miejscowości w Rosji. Pewien starszy mężczyzna podszedł do kosza na śmieci i, nie wiedzieć dlaczego, kopnął go tak, że śmieci zaczęły fruwać po trawniku. Świadkami tego zachowania byli młodzi ludzie. Jedna z dziewczyn podeszła do kosza i podniosła go. Jak możemy zobaczyć na nagraniu, nie było to dla niej takie proste i wymagało dużo siły.

Nagranie z kamer monitoringu trafiło na profil Radia Września na Facebooku.

Internauci biją brawo, widząc, co zrobiła dziewczynka. Oto kilka z komentarzy:

„Świetny dzieciak!!! Brawo dla rodziców za wychowanie” – czytamy.

„Starzy ludzie nie mają w dzisiejszych czasach ni krzty rozumu i honoru. Bo im wszystko się należy, im wszystko wolno, bo to wszystko ta dzisiejsza młodzież. To tylko jeden z przykładów prostactwa i chamstwa. Proszę mi wierzyć, że jest tego znacznie więcej wystarczy iść do przychodni” – żali się internauta.

„Brawa dla mądrej dziewczynki i dla jej rodziców za bardzo dobre wychowanie”