in

Turystka spotkała na szlaku niedźwiedzia… i zrobiła sobie z nim selfie. Nagranie mrozi krew w żyłach

W ostatnim czasie w jednym z parków ekologicznych doszło do niecodziennego zdarzenia. Wszystko za sprawą turystów, którzy spotkali na swojej drodze niedźwiedzia. Niestety, jedna z kobiet na pewno poniesie konsekwencje tego, co zrobiła.

Selfie z niedźwiedziem

Pewna kobieta razem z koleżankami postanowiła wybrać się do parku Chipinque w San Pedro Garcia w Meksyku. Na swojej drodze spotkały one niedźwiedzia. Nie przestraszyły się, a wręcz przeciwnie – jedna z nich postanowiła zrobić sobie z nim selfie.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak niedźwiedź podchodzi do kobiet, obwąchuje je, a do jednej próbuje się nawet przytulić. Kiedy zwierzę zaczyna opierać się o jej ramię, ta postanawia wykorzystać chwilę i wyjąć telefon, aby zrobić zdjęcie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że selfie z niedźwiedziem szybko zdobyło ogromną popularność w sieci. Niektórzy uważają, że kobieta ma fajną pamiątkę, inni zaś, że zachowała się nieodpowiedzialnie i mogła zginąć. A co na to zespół parku?

Jak się okazuje, turystka prawdopodobnie poniesie konsekwencje za to, co zrobiła. Na szlakach należy unikać interakcji tego typu. Chipinque podejmuje surowe środki przeciwko ludziom, którzy narażają swoje życie i/lub dziką przyrodę.

Zobaczcie to niesamowite nagranie poniżej. Co o tym sądzicie? Turystka zachowała się nieodpowiedzialnie? Dajcie znać w komentarzu!