in ,

64-latka poszła do łóżka z własnym synem. Żona mężczyzny przyłapała ich na gorącym uczynku.

Pewna kobieta uprawiała seks ze swoim własnym synem, a gdy wszystko wyszło na jaw, tłumaczyła policjantom, że się po prostu bardzo do siebie zbliżyli. Zostali przyłapani przez żonę mężczyzny. Aż ciężko uwierzyć, że ta historia miała miejsce naprawdę.

Szokujące odkrycie żony

64-letnia mieszkanka Fitchburga w stanie Massachusetts uprawiała seks ze swoim 43-letnim synem. Wszystko wyszło na jaw, ponieważ nakryła ich żona mężczyzny. We trójkę mieszkali pod jednym dachem.

Żona nigdy nie spodziewała się, że będzie musiała znieść taki widok. Jak to możliwe, że doszło do czegoś takiego i kobieta niczego wcześniej nie zauważyła?

Jak tłumaczy matka mężczyzny, Cheryl Lavoie, w ostatnim czasie poczuli, że wiąże ich nieco inna więź i poszli ze sobą do łóżka zaledwie raz. Według niej oboje tego chcieli. Co na to syn?

„Nie wiem. To się po prostu stało.” – mówi policjantom.

Syn potwierdza, że do stosunku seksualnego między nimi doszło po raz pierwszy i akurat mieli pecha, że żona wróciła wcześniej do domu. Kobieta, widząc swojego męża i jego matkę w łóżku, nie miała zamiaru wysłuchiwać żadnych wyjaśnień – natychmiast zadzwoniła na policję.

W Massachusetts za kazirodztwo grozi nawet do 20 lat pozbawienia wolności. Sąd długo zastanawiał się, jaką wymierzyć karę. 64-latka i 43-letni syn zostali zatrzymani w maju, a dopiero teraz zapadła jakakolwiek decyzja.

Obie strony są jednakowo winne i zarówno matce, jak i synowi grozi do 20 lat więzienia. Póki co mają jedynie zakaz zbliżania się do siebie. Kolejna rozprawa jest zaplanowana na 27 października.

Źródła: popularne.pl, www.masslive.com, www.fakt.pl, www.sentinelandenterprise.com