in

Sekretne oznaczenia na metkach. Dzięki nim już nigdy nie wybierzesz złego rozmiaru!

Jednym z najbardziej popularnych sieci odzieżowych jest Zara. Od lat cieszy się ogromem klientów, którzy z chęcią wracają, by przyjrzeć się nowym kolekcjom. Jak się okazuje, marka uwzględniła na metkach specjalne oznaczenia, z istnienia których zdaje sobie sprawę zaledwie garstka osób.

Postanowiła przyjrzeć się temu bliżej pewna TikTokerka. Do tej pory sama nie wiedziała, że jej zakupy mogą stać się o wiele prostsze dzięki tej jednej z pozoru drobnej rzeczy.

Oznaczenia na metkach

Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał tak, że kupił jakąś rzecz, a zakup nie był do końca przemyślany – wydawałoby się, że jeśli ktoś nosi rozmiar S, to ubrania o tym rozmiarze powinny na niego pasować. Nie zawsze jednak tak jest. Rozmiarówki często bywają zaniżone albo zawyżone.

Jedna z Tiktokerek odkryła coś, co ułatwi zakupy wielu osobom. Na metkach znajdują się specjalne oznaczenia, które notorycznie się powtarzają. Co się za nimi kryje?

Kwadrat

Z filmiku opublikowanego przez kobietę możemy dowiedzieć się, że jeśli na metce znajduje się kwadrat, mamy do czynienia ze standardowym rozmiarem.

Trójkąt

W takim przypadku musimy być przygotowani na to, że rozmiarówka jest zaniżona.

Odkrycie TikTokerki zaskoczyło wielu internautów. Być może Wam również się przyda!

Nie jest pewne, czy odkrycie to dotyczy tylko ubrań z Zary czy także z innych sklepów.

@brooke__paige210

Zara hacks 101 #hauloverdaily #zarahaul #zara #fyp

♬ original sound – Brooke

Źródło: o2.pl