in ,

Pracownik McDonald’s zdradził największy sekret restauracji. Internauci są zszokowani nagraniem

Pewien pracownik sieci McDonald’s postanowił opublikować na TikToku nagranie, w którym zdradzony zostaje największy sekret firmy. Internauci nie kryją zdumienia.

W materiale możemy zobaczyć, jak wygląda proces przygotowywania uwielbianej przez klientów kanapki.

Na TikToku na koncie o nazwie austin8thhokage opublikował nagranie, z którego możemy dowiedzieć się o jednym z największych sekretów fastfoodowej sieci McDonald’s. Aż ciężko w to uwierzyć!

Sekret sieci McDonald’s

Użytkownik TikToka o nicku austin.martinn. podzielił się z internautami czymś, co sprawiło, że doznali szoku. Możemy dowiedzieć się z niego, jak zrobić kanapkę McMuffins i czy naprawdę klienci dostają mrożone jajka, o co była posądzana firma.

Autor filmiku, który momentalnie stał się prawdziwym hitem w sieci, prawdopodobnie mieszka w Kanadzie. Pokazał na nagraniu, że jednym z głównych składników kanapki są jajka. Dzięki niemu wiemy już, jak zrobić tę przepyszną kanapkę.

Jajka umieszczamy w przegródkach specjalnej maszyny, która jest uzupełniana wodą. Następnie przykrywamy, po czym zdejmujemy pokrywkę i widzimy, że jajka są już gotowe w koszulce. Wielu ludzi z pewnością będzie zaskoczonych, że restauracja nie korzysta jednak z mrożonych czy też sztucznych jajek.

Na profilu użytkownika austin.martinn możemy znaleźć o wiele więcej filmików, które dotyczą kuchni restauracji McDonald’s. Internauci podejrzewają, że może mieć on z tego powodu problemy, podobnie jak szef kuchni restauracji Wetherspoons, J. Salsa, który został zwolniony z pracy po opublikowaniu na TikToku filmiku, na którym przygotowywał w całości danie z produktów odgrzewanych w mikrofalówce.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej:

Źródło: o2