in

Będziesz zaskoczony tym, co mówi o Tobie długość twoich palców! U mnie wszystko się zgadza!

Mogłoby się wydawać, że za każdym razem naukowcy ogłaszają jakieś dziwaczne i często niewiarygodne, odkrycia. Ale po raz pierwszy od dłuższego czasu, odkryli coś, coś co rzeczywiście u każdego się sprawdza.

Jeśli szukasz dokładnego testu osobowości, trafiłeś w dziesiątkę! Ten prosty test, może pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i otaczające Cię osoby.

Test jest bardzo prosty w wykonaniu. Wystarczy, że spojrzysz na swoją rękę i porównasz długość palca wskazującego z serdecznym.
dlugosc-palcow2

A) Twój palec wskazujący jest krótszy niż palec serdeczny:

Tacy ludzie są najczęściej charyzmatyczni i pełni uroku. Są bardziej zdecydowani niż inni, czasem agresywni, skłonni do podejmowania ryzyka i radzenia sobie z nieoczekiwanymi problemami. Są to osoby pełne współczucia i empatii. Uważa się, że są w stanie zarobić znacznie więcej pieniędzy od innych osób.

B) Twój palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny:

Takie osoby są pewne siebie, mają skłonności narcystyczne, lubią przebywać w samotności i być samodzielni w drodze do celu. Nie tracą czasu na przejmowanie się drobnostkami. Nie są skłonni do podjęcia pierwszego kroku, czy to w nowym przedsięwzięciu czy miłosnych relacjach. Jednak przykładają dużą wagę do szczegółów w tym co robią. Ich zmysły są bardziej wyostrzone niż u innych osób.

C) Twój palec wskazujący i serdeczny są takiej samej długości:

Tacy ludzie są pełni spokoju, dobroduszni, kieruje nimi miłość i pokój. Unikają wszelkich sytuacji konfliktowych. Są dobrze zorganizowani i chcą żyć dobrze ze wszystkimi. Są także lojalni wobec swoich przyjaciół i bliskich. Często poświęcają się swojej pracy. Jednakże, gdy ktoś wyprowadzi ich z równowagi, potrafią przemienić się w prawdziwą bestię, lepiej wtedy z nimi nie zadzierać.

Nie zapomnij podzielić się z nami, jakim typem osobowości jesteś i czy w Twoim przypadku się to sprawdziło!