in

Facet publikuje zdjęcie ze swojego ślubu. Gdy ludzie widzą jego żonę, myślą, że to jakieś żarty.

Sean Stephenson urodził się z wrodzoną łamliwością kości, dziedziczną chorobą tkanki łącznej, znaną również jako dziedziczna osteoporoza.

Kiedy Sean przyszedł na świat, praktycznie każda kość w jego ciele była złamana. Lekarze nawet nie sądzili, że przeżyje on pierwszą noc, ale mały Sean okazał się prawdziwym wojownikiem.

Zanim Sean skończył 18 lat, doznał ponad 200 złamań. Był zawsze uzależniony od całodobowej opieki i nadzoru, ale nie tylko ze względu na zdrowie. Fakt, że obcy ludzie nieustannie się na niego gapili, mówiąc naprawdę paskudne rzeczy, był dla Seana i jego rodziny bardzo trudny. To była długa walka, aby Sean mógł w końcu zaakceptować swoje ciało i zbudować pozytywny wizerunek.

Dziś Sean udowodnił, że przeżył nie tylko swoją ciężką chorobę, ale także stał się szanowanym i wysoce poszukiwanym motywatorem.

Sean zarobił miliony dzięki swojej firmie i ma setki tysięcy fanów na całym świecie. Jednak jego małżeństwo, wzbudziło najwięcej emocji i kontrowersji na całym świecie. W 2012 Sean poślubił swoją dziewczynę Mindie, która jest „normalnych” rozmiarów.

Ich zdjęcia ze ślubu rozpowszechniły się w sieci bardzo szybko. Ale z powodu ich oczywistych różnic fizycznych, Mindie musiała stawić czoła wielu nieprzyjemnym pytaniom i nienawistnym komentarzom na temat jej związku, a nawet życia seksualnego z Seanem. Tę szczęśliwą parę łączy niezwykła miłość, która musi znosić znęcanie się i nienawiść na ulicach czy internecie. Wielu ludzi napisało, że Sean nie zasługuje na Mindie; że jego żona prawdopodobnie oszukuje go lub jest z nim tylko dla pieniędzy.

Ta historia dowodzi, że miłość nie ma granic. Sean i Mindie pokazują, że można kochać się za to, kim się naprawdę jest i pozostać wiernym, pomimo trudności i rozczarowań.

Źródło: youtube / Fotografie:©Facebook/Sean Stephenson