in

Scooby-Doo żyje i mamy na to dowód. Największy, a jednocześnie najbardziej bojaźliwy!

Sian Barrett jest matką dwójki dzieci. Sian prowadzi sklep Pet Supplies i jest posiadaczką wyjątkowego psa.

Ma na imię Presley, ale często nazywa się o Scooby Doo, ponieważ nie tylko go przypomina z wyglądu, ale także z charakteru.

Presley jest wyjątkowo lękliwy. Boi się dosłownie wszystkiego, nawet malutkie pieski wpędzają go w popłoch, mimo, że sam sięga 180 cm i waży 82 kilogramy.

Jest przy tym niezwykle delikatny i wrażliwy.

Sian opowiada, że Presley na spacerze chowa się za nią, lub za innymi osłonami, gdy tylko zobaczy innego psa. Nawet bardzo małego. Wychodzi dopiero, gdy psy znikną z zasięgu jego wzroku.
 

W domu kiedy czegoś się przestraszy używa poduszki, by schować pod nią głowę. Poduszka łagodzi jego lęk i stopniowo się uspokaja. Często też lgnie do swojej Pani, z którą jest od szczenięcia i przy, której czuje się bezpiecznie.
 

 
Każdy kto spotyka Presleya po raz pierwszy czuje wobec niego wielki respekt z uwagi na jego wielki rozmiar. Ale już po chwili widzi, że to na najmilsze, najbardziej bezbronne i najwrażliwsze zwierzę jakie kiedykolwiek spotkał.
 

 
Presley jest najlepszym reprezentantem swojej rasy – doga niemieckiego, o najdelikatniejszej naturze i największym sercu ze wszystkich.