in

25-latka wtargnęła do banku z nożem. Sceny grozy w Przemyślu, jest wideo

W jednym z banków w Przemyślu miała miejsce sytuacja, która przeraziła tamtejszych pracowników i klientów. 25-letnia kobieta chwyciła za nóż i zaczęła szantażować pracownicę. Wszystko się nagrało i zostało opublikowane w internecie.

Znamy szczegóły zdarzenia. Można złapać się za głowę.

Scena grozy w banku

Wszystko miało miejsce w miniony wtorek, 6 grudnia w godzinach popołudniowych w banku PKO przy ul. Mickiewicza w Przemyślu. W placówce pojawiła się kobieta, która miała nóż. Zagroziła pracownikom, że ich zabije, jeśli nie oddadzą jej pieniędzy.

25-latka odbierała worek z pieniędzmi, trzymając za włosy jedną z pracownic.

„Proszę pani, co pani robi?” — miała zapytać 25-latkę inna pracownica.

„Rabuję bank” – odparła szantażystka.

Chwilę później do akcji włączyła się starsza pani, która postanowiła uderzyć 25-latkę kulą ortopedyczną. Sprawczynię obezwładniono, a na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe. Nikomu nie stała się krzywda. Kobietę zatrzymano.

Jak wynika z ustaleń „Faktu”, sprawczyni to Ukrainka, 25-letnia Zoja P. Niebawem ma ona usłyszeć zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi jej minimum 3 lata pozbawienia wolności.

„Niewątpliwie w całej tej sytuacji słowa uznania należą się seniorce, która zareagowała we właściwym momencie i udaremniła napad” – przekazała prokurator Marta Pętkowska dla „Faktu”.

Źródło: fakt.pl