in ,

Noworodek po raz pierwszy słyszy głos swojej siostry – Ten filmik zrobił prawdziwą furorę w sieci

Często bierzemy zmysły za pewnik, dopóki życie nie pokaże nam, że one również mogą się mylić. Wraz z wiekiem stają się mniej wyostrzone, w szczególności wzrok czy słuch. Badania pokazują również, że nasz zmysł smaku zmniejsza się wraz z wiekiem. Ale czy wiek jest jedynym wyznacznikiem? Niestety nie, w dużej mierze wpływają na to także choroby, które pojawiają się, niezależnie od tego, ile mamy lat.

To wprost niewiarygodne, kiedy dzieci walczą z rakiem lub z cukrzycą. Scarlet urodziła się trzy miesiące przedwcześnie, ważąc zaledwie kilogram.

Kiedy miała siedem dni, nabawiła się martwiczego zapalenia jelit (NEC), a antybiotyki, jakich wymagała, miały straszliwy efekt uboczny. Mogły powodować utratę słuchu.

NEC to choroba, która ma wpływ na układ jelitowy wcześniaków. Infekcja zjada żołądek i jelita.

Scarlet nie zdała testu słuchu w szpitalu, co jeszcze bardziej zaniepokoiło rodziców. Zostali skierowani do audiologa o pomoc – podaje Fox 5.

Atlanta Hearing Associates natychmiast uzyskała formy uszu Scarlet i dopasowała ją do aparatów słuchowych. Benjamin wiedział, że byłoby wspaniale, gdyby jego 11-miesięczna córka nie musiała z nich korzystać, ale niestety – potrzebowała ich.

Kiedy nadszedł czas na dopasowanie aparatów słuchowych, Benjamin postanowił nagrać zmieniające życie doświadczenie na Facebooku dla przyjaciół i rodziny. Nie miał pojęcia, że ​​ten uwieczniony moment stanie się tak popularny w Internecie.
 
„To było naprawdę emocjonujące doświadczenie”

Mama opisała to jako jeden z „najlepszych dni” w ich życiu.
 

„To był pierwszy raz, kiedy usłyszała coś wyraźnie, to na pewno .. To było takie błogosławieństwo, jest o wiele bardziej aktywna i stara się mówić więcej. Nie wiem, czy chcę płakać, czy się śmiać, Bóg jest taki dobry.”

Pamela Michelle Tomberlin urodziła się głucha na lewe ucho, więc dobrze rozumie, co znaczy stracić jakiś zmysł. Podzieliła się na Facebooku swoim zartwieniem, że jej dwójka dzieci została zdiagnozowana tak, jak ona. Na szczęście okazało się, że Scarlet świetnie sobie radzi.
 

Wideo Benjamina przedstawiające jego małą dziewczynkę jest naprawdę spektakularne. Mamy nadzieję, że aparat słuchowy będzie zawsze tak dobrze działać.