fot. tiktok @savannahglembin/ @auntkaren0
in

To zrobili dziecku, bo było niegrzeczne. „Nie wiedziałam, że to, co robimy synowi, jest złe”

W ostatnim czasie do sieci trafiło kontrowersyjne nagranie, które wywołało oburzenie wśród internautów. Wiele osób łapie się za głowę, widząc, jak rodzice postępują ze swoim dzieckiem. Oskarżono ich o stosowanie przemocy wobec swojego syna.

Co takiego zrobili rodzice? Znamy szczegóły.

Zapłakane dziecko

Nie ma wątpliwości, że opieka nad dziećmi to ogromna odpowiedzialność, która wymaga dużej uwagi i troski. Rodzice i opiekunowie powinni działać w najlepszym interesie dziecka, dbając o jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Wszelkie przypadki naruszenia praw dziecka powinny być zgłaszane odpowiednim organom, a sprawcy powinni ponosić odpowiedzialność za swoje czyny.

Savannah Glembin, znana w mediach społecznościowych, oraz jej mąż Hank zostali oskarżeni o niewłaściwe traktowanie swojego synka Gunnera. Na nagraniu, które trafiło do sieci, można zobaczyć, jak owinęli dziecko w folię. Powodem miało być jego niegrzeczne zachowanie. Para uznała, że czasem „to jedyne wyjście”.

W filmiku opublikowanym przez użytkowniczkę o nicku @Auntkaren0, widać, jak ojciec chłopca owija dziecko w folię spożywczą, po czym rzuca je na łóżko.

„Jeśli dziecko marudzi cały dzień, to czasem jest jedyne rozwiązanie.” – mówiła rozbawiona matka.

@auntkaren0 @savannahglembin how is this entertainment? #tdwhbwwh #karen #greenscreen #greenscreenvideo ♬ original sound – Auntkaren0

Według @Auntkaren0, takie zachowanie nie jest w żaden sposób zabawne, a dziecko wydaje się być przerażone. Internauci są podobnego zdania.

Influencerka Savannah opublikowała wideo z wyjaśnieniem swojego zachowania, na którym powiedziała, że nie widziała w tym nic złego.

„Nie wiedziałam, że to, co robimy synowi, jest złe, dopóki nie zapukała policja” – przyznała zrozpaczona matka.

Teraz rodzice będą musieli stawić się w sądzie.

„Powiedziała, że jej największym błędem było opublikowanie filmu, a nie zrobienie tego wszystkiego. Wow.” – piszą internauci.

I dodają:

„Internet nigdy nie zapomni.”

@savannahglembin

♬ original sound – Savannah Glembin

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!