in

Sąsiedzi wyremontowali mieszkanie samotnej matki za darmo, aby odzyskała utracone dziecko.

Bohaterką tej opowieści jest matka dwojga dzieci. Żyła w tak złych warunkach, że opieka społeczna musiała odebrać kobiecie jedną z jej córek. Nie mając środków na poprawę warunków życia, nieszczęsna matka nie mogła przywrócić dziewczynki z powrotem do rodziny.

Na szczęście kobiecie pomogły dwie młode osoby, które wyremontował jej mieszkanie za darmo.

Kobieta miała męża, który nadużywał alkoholu i przestał pracować. Po pewnym czasie dysfunkcyjny mąż zmarł, pozostawiając mieszkanie w strasznym stanie. Oczywiście samotna matka nie miała wystarczających pieniędzy, aby dokonać przynajmniej minimalnych napraw w domu i przystosować je do godnego życia dla dzieci. Wkrótce władze opiekuńcze zabrały jej czternastoletnią córkę…

Mieszkańcy miasta, w którym mieszka kobieta, nie pozostali obojętni na jej trudną sytuację i postanowili jej jakoś pomóc. Współczujący Anatolij i Wiaczesław dowiedzieli się o tej historii w Internecie. W ciągu zaledwie kilku tygodni przekształcili jej mieszkanie. Inni mieszkańcy wysyłali pieniądze i materiały budowlane dla bohaterki.
 
Dzięki tym wszystkim ludziom, służba opiekuńcza zwróciła dziewczynę matce i rodzina ponownie się połączyła. Zobaczcie w jakich warunkach mieszkała ta rodzina i jak ich mieszkanie zostało odrestaurowane.