in ,

Sąsiedzi słyszeli krzyki i je zignorowali. Nazajutrz poznali prawdę, której nigdy sobie nie wybaczą

Pewna mama zaczęła krzyczeć tak, że usłyszeli to wszyscy sąsiedzi. Nic jednak z tym nie zrobili – czyjaś reakcja i zainteresowanie tym, co się dzieje, mogłoby sprawić, że nie doszłoby do tragedii. Dziś sąsiedzi nie mogą sobie tego wybaczyć – to mogło przytrafić się każdemu.

Tragedia tuż za ścianą

Jak podaje portal Fakt24, 35-letnią mamę znaleziono martwą w jej domu. Jej ciało leżało tam aż 19 godzin i nikt nie zainteresował się tym, co miało miejsce.

Sąsiedzi słyszeli krzyk, jednak zignorowali go. Bardzo możliwe, że gdyby nie ich bezczynność, nie doszłoby do jej śmierci. Co tak naprawdę się stało?

35-latka była wspaniałą mamą, a jej dzieciom nigdy nic nie brakowało. Pewnego dnia odwiedził ją były partner. Szybko rozległ się rozdzierający krzyk.

Kobieta została zamordowana w swoim własnym domu przez byłego partnera. Mężczyznę już aresztowano.

Rodzina zmarłej apeluje

Siostra zmarłej mamy apeluje o to, aby sąsiedzi, którzy słyszą niepokojące krzyki, nie pozostawali na nie obojętni. Za ścianą obok może rozgrywać się prawdziwa tragedia. Apeluje również o to, aby rodzice dobrze wychowywali swoje dzieci tak, aby w przyszłości nie zachowali się jak były partner 35-latki.

To lekcja zarówno dla sąsiadów, którzy mieszkali obok kobiety, jak i dla każdego z nas. Czasem od naszej reakcji może zależeć cudze życie.

Podziel się tą historią ze swoimi znajomymi!

Źródło: Fakt24, Zdjęcia: @Nine news