in

Zaskakujący krok sąsiadów Andrzeja Dudy. Wyszła na jaw prawda o głosowaniu.

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że tegoroczne wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda. Wyszło na jaw, jak głosowali sąsiedzi obecnej głowy państwa. Tego nikt się nie spodziewał.

12 lipca każdy Polak mógł spełnić swój obywatelski obowiązek i oddać głos na jednego z dwóch kandydatów na prezydenta. Każdy, kto w godzinach od 7:00 do 21:00 udał się do jednego z lokali wyborczych, przyczynił się do ostatecznego wyniku wyborów. Do walki stanął Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.
Wiemy, jak głosowali mieszkańcy Krakowa, czyli sąsiedzi obecnego prezydenta.

Dzisiaj rano, o godzinie 8:00 miała miejsce konferencja prasowa zwołana przez Komisję Wyborczą podczas której mogliśmy poznać nieoficjalne, cząstkowe wyniki tegorocznych wyborów.

Pojawiły się protokoły z komisji obwodowej z Krakowa. O dziwo, to nie Andrzej Duda cieszył się tam większym poparciem i uznaniem wśród głosujących.

W swojej komisji obwodowej, której frekwencja wyniosła aż 79 procent, Andrzej Duda zdobył zaledwie 404 głosy od swoich sąsiadów, podczas gdy Rafał Trzaskowski aż 803. Wynika z tego, że większość sąsiadów Andrzeja Dudy nie widzi szans na to, aby mógł on dalej sprawować władzę w naszym kraju.

Podziel się tymi informacjami ze swoimi bliskimi!

Źródło: Onet