fot. freepik.com
in

Nakryła koleżankę na zdradzie męża. Teraz stoi przed dylematem

Jedna z użytkowniczek forum Reddit zetknęła się z trudną sytuacją dotyczącą jej sąsiadki. Kobieta podejrzewa, że jej sąsiadka regularnie zdradza swojego męża z innymi mężczyznami i nie wie, jak powinna zareagować. Choć chciałaby zachować dobre relacje z sąsiadką, to nie może przymknąć oczu na jej zachowanie.

Sąsiadka zdradza męża – co robić?

Według opowieści kobiety, słyszy ona odgłosy spotkań sąsiadki z jej kochankami, a nawet widziała ich wychodzących z mieszkania sąsiadki. Teraz stoi przed dylematem, czy powinna powiedzieć o wszystkim mężowi sąsiadki czy też zachować informację dla siebie. Kobieta zdecydowała się opublikować post na forum, w którym prosi o poradę.

Niektórzy internauci radzą, że powinna porozmawiać bezpośrednio z sąsiadką, inni sugerują, że powinna powiedzieć o tym jej mężowi. Jednak wielu internautów odradza mieszanie się w prywatne sprawy innych dorosłych osób.

„(…) Nie każdy ma tę samą definicję szczęśliwego małżeństwa lub życia seksualnego” – komentuje jeden z internautów.

Trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to, jak należy postąpić w takiej sytuacji. Każda osoba może mieć inne podejście do zdrady i relacji międzyludzkich. Jednak zawsze warto przemyśleć, jakie będą konsekwencje naszych działań i czy warto narażać się na potencjalne konflikty z sąsiadami czy innymi osobami z otoczenia.

Źródło: radiozet.pl, mirror.co.uk