in

Nastolatka zaczęła zamieniać się w staruszkę. Wszystko za sprawą rzadkiej choroby.

26-letnia mieszkanka Minnesoty – Sarah Gyurts cierpi na bardzo rzadką przypadłość, której wielu ludzi nie rozumie. Każdego dnia musi się borykać z trudnościami, ale nie zamierza się poddawać.

Jeśli spojrzysz na zdjęcie Sary, nie uwierzysz własnym oczom: młoda dziewczyna wygląda bardzo staro. Jak to możliwe? Sara urodziła się z wrodzoną chorobą – zespołem Ehlersa-Danlosa. Jest to choroba, która powoduje ostre zmiany na skórze i zaburzenia w układzie krążenia.

W dzieciństwie choroba nie dawała o sobie znać, więc rodzice do ostatniej chwili mieli nadzieję na błędną diagnozę.

Niestety, z biegiem lat dziewczyna zaczęła się coraz bardziej starzeć. Jej skóra całkowicie straciła elastyczność, a jej mięśnie stały się wiotkie.
 

 
Ale Sara nie rozpaczała zbytnio nad swoim losem i postanowiła żyć, jak gdyby nigdy nic. Nie chciała, żeby choroba przeszkadzała jej w osiągnięciu celów. Co więcej, stała się modelką.
 
Spotkała się ze sławnym fotografem, który postanowił wesprzeć dziewczynę w tej trudnej walce. Oboje wiedzieli, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
 

 
Dziewczyna stała się także twarzą reklamową kampanii „Love Your Lines”, walczącej o prawa kobiet, które chcą być takimi, jakimi są.
 
Sara to naprawdę silna kobieta! Życzymy jej wszystkiego dobrego.
 
Podziel się jej historią na Facebooku, aby pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych.