in

Przez operacje plastyczne nie przypomina już człowieka. Aż ciarki przechodzą na jej widok

Co jakiś czas możemy zobaczyć na Internecie lub w swoim otoczeniu osoby, które dla wyglądu są w stanie zrobić dosłownie wszystko. Nierzadko uważamy, że o wiele lepiej wyglądały w przeszłości, gdy jeszcze nie eksperymentowały i nie udoskonalały się na siłę.

Coraz większą popularnością cieszą się operacje plastyczne. Niejednokrotnie widzieliśmy już, że ktoś ewidentnie przesadził i wykonał ich o kilka za dużo.

Silikonowa lalka z wyboru

Sammy Lewis jest kobietą, o której zdecydowanie możemy tak powiedzieć. Co ciekawe, sama zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma już nic wspólnego z naturalnością, ale do tego właśnie dążyła.

Sama mówi na siebie ,,silikonowa zdz***a”. Dla wielu jej twarz nie przypomina już twarzy człowieka. Widzimy efekt niejednej operacji plastycznej i zabiegów, które miały za zadanie poprawić urodę.

Na Instagramie kobietę obserwuje już ponad 40 tys. osób, ale na pewno nie można powiedzieć, że wszyscy są fanami jej wyglądu. Na zdjęciach widzimy skróconą brodę, malutki nos, zwężone kości policzkowe i ogromne usta. Sammy podkreśla, że chce wyglądać, jak lalka.

Tego widoku nie zapomnimy na długo. Bardzo ciekawi nas, jak dokonywanie tak licznych zmian wpływa na jej zdrowie.

Napisz w komentarzu, co o tym sądzisz!