in

Para młoda nagle przerwała ślub, aby rzucić monetą. Powód rozłożył księdza i gości na łopatki.

Ich ślub miał być przypieczętowaniem miłości, jednak z pewnych względów postanowili przerwać ceremonię. Goście po prostu nie mogli w to uwierzyć. To, co zrobili zakochani na ich oczach, każdemu zapadnie w pamięć. Chcieli zakończyć pewien ważny spór.

Nietypowa ceremonia

Ta para zawsze słynęła z szalonych pomysłów, ale to było i tak wielkim zaskoczeniem dla zgromadzonych. Nawet w tak wielkim dniu nie zrezygnowali ze zrealizowania swojego pomysłu, na który z pewnością niewielu by się odważyło.

Gdy podczas ceremonii w Wakulla Springs na Florydzie para nagle poprosiła o chwilę przerwy, wszyscy myśleli, że powód będzie wyjątkowo ważny. Zakochani jednak… rzucili monetą!

Darcy i Jeff bardzo się kochają, ale oboje mają silny charakter i często nie mogą dojść ze sobą do porozumienia. Dlatego w czasie ślubu postanowili wyjaśnić pewien spór, a mianowicie kwestię nazwiska po zawiązaniu małżeńskiego węzła. Na tę okazję zamówili specjalną monetę, na której obu stronach były ich twarze i nazwisko.

Postanowili, że decyzję powierzą losowi i nie będą się więcej o to spierać, a ślub jest najlepszym momentem na to, by to rozwiązać. Jeff dotrzymał słowa i w chwili, gdy moneta pokazała twarz jego ukochanej i nazwisko „Ward”, bez wahania postanowił je przyjąć po ślubie.

To nie pierwsza taka nietypowa sytuacja w życiu pary. Warto podkreślić, że to ukochana pierwsza uklękła przed Jeffem. Bliscy wiedzą, że mogą spodziewać się po zakochanych wszystkiego!

Źródło: metro.co.uk, charlottefristoe.com