in

Chcesz rzucić palenie? Ta roślina błyskawicznie zabije pragnienie nikotyny i uwolni Cię od nałogu

Wszyscy wiemy, że palenie jest szkodliwe dla naszego zdrowia. Jednak dla niektórych osób, rzucenie palenia jest najtrudniejszą rzeczą na tej planecie. Nikotyna jest tym, co tak naprawdę sprawia, że dalej palimy. Jest niezwykle uzależniająca i sprawia, że nasz organizm prosi o więcej. Tak więc, im więcej palisz, tym więcej Twój organizm potrzebuje nikotyny.

Gdy nie dajesz organizmowi tego, czego potrzebuje, możesz odczuwać spory dyskomfort i dać się nawet zabić za jednego papierosa – To jest właśnie faza odstawienia. Przyzwyczajenie do życia bez papierosów jest potwornie trudne i wymaga kupę czasu, a także silnej woli. Objawy fizyczne znikają w ciągu tygodnia, ale pragnienie będzie zawracać Ci głowę jeszcze długi, długi czas. Jeśli jesteś zdecydowany, aby rzucić palenie, rozważ użycie Stewii.

Stewia pomaga w rzuceniu palenia?

Niedawny Niemieckie badania wykazały, że stewia może pomóc w rzuceniu palenia i unikaniu alkoholu. Stewia należy do rodziny chryzantem naturalnie występującej w Paragwaju i Brazylii, jest uprawiana w wielu rejonach świata. Już od dawna stosuje się ją jako środek słodzący.

Blokuje ona sygnały pragnienia nikotynowego a także alkoholowego, które są wysyłane do Twojego mózgu – w ten sposób nie będziesz odczuwał alkoholowego i nikotynowego głodu. Jeśli próbujesz rzucić palenie, kilka kropel stewii załatwi sprawę za Ciebie. Stosuj je bezpośrednio na język ilekroć uderzy Cię zachcianka. Ta sztuczka zapewnia natychmiastowy efekt i zmniejsza głód nikotynowy.

stewia1x

Szukaj stewii w postaci ciekłej lub sproszkowanej. Można ją znaleźć w supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością. Stewia jest nie tylko dobrym środkiem do zabijania pragnienia nikotyny, ma także inne cenne korzyści – ma działanie antybakteryjnie i przeciwgrzybicze, redukuje nadciśnienie tętnicze oraz pomaga w cukrzycy typu 2.

Jest również zalecana dla osób, które starają się schudnąć – nie trzeba wcale rezygnować ze słodkości, by skutecznie pilnować wagi. Stewia może zastąpić cukier.

Roślinę tą można stosować także zewnętrznie w postaci maseczek, w przypadku (wyprysków, trądziku), łagodzenia zmarszczek i odmładzania skóry.