in

Rysunki 5-latki mrożą krew w żyłach. To dzięki nim wyszła na jaw przerażająca prawda.

Jakiś czas temu w Brazylii stało się coś, co w momencie wstrząsnęło całym światem. Rodzice 5-letniej dziewczynki dokonali szokującego odkrycia, które pozostanie w ich pamięci na zawsze.

To, co przeżyło dziecko, po prostu nie mieści się w głowie. Prawda wyszła na jaw… dzięki przerażającym rysunkom dziewczynki!

To była zemsta?

Kiedy rodzice zobaczyli przerażające rysunki ich córki, szybko połączyli to z faktem, że 5-latka bardzo wzbraniała się przed chodzeniem na lekcje do księdza Joao da Silva. Początkowo nie rozumieli, dlaczego ich dziecko tak nie lubi tych zajęć. Zachowanie dziewczynki z dnia na dzień stawało się coraz bardziej niepokojące, więc rodzice uznali, że zabiorą ją do psychologa. Specjalista polecił rodzicom, aby obejrzeli osobiste rzeczy ich dziecka.

Wtedy właśnie znaleźli niepokojące szkice. Praktycznie nie było już żadnych wątpliwości – ich dziecko padło ofiarą księdza-pedofila.

Wśród rysunków, które znaleźli rodzice, najbardziej przerażający był ten, na którym dziewczynka leżała na łóżku, a obok niej stał mężczyzna, który próbował rozłożyć jej nogi.

54-letni ksiądz z miasta Montes Claros w stanie Minas Gerais w Brazylii podczas rozmowy telefonicznej przyznał się do winy i przy okazji podkreślił, że była to zemsta za to, że ojciec dziewczynki się z nim pokłócił.

Księdza zatrzymano i skazano. To po prostu niewiarygodne, że był w stanie wyrządzić taką krzywdę bezbronnemu dziecku.

Źródła: www.polsatnews.pl, www.dailymail.co.uk