fot. PIXABAY, ANDRZEJREMBOWSKI
in

Usłyszał, co żona mówi przez sen i pobiegł na policję – „Było to dla mnie odrażające”

Niektórzy mówią przez sen, co nieraz potrafi zszokować lub zaniepokoić. Najgorzej jest jednak, jeśli to, co się mówi przez sen, może nieść za sobą poważne konsekwencje po przebudzeniu. Doświadczyła tego na własnej skórze pewna kobieta.

Ruth pochodząca z Liverpoolu od jakiegoś czasu zaczęła wydawać więcej pieniędzy. Mąż zastanawiał się, skąd je ma. Podejrzewał, że pochodzą one z nielegalnego źródła. Nie spodziewał się, że jego żona wyjawi wszystko, kiedy będzie spała. To, co stało się później, wbija w fotel.

Jego żona mówiła przez sen

Ruth Fort zajmowała się w swoim życiu osobami starszymi. Jej zarobki nie należały do szczególne wysokich. Nie stać jej było na wakacje w Meksyku, a mimo to zdecydowała się tam pojechać. Mąż zastanawiał się, skąd jego żona wzięła na to pieniądze. Gdy prawda wyszła na jaw, uznał, że nie ma innego wyjścia, jak zgłosić swoją ukochaną na policję.

Kobieta mówiła przez sen. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że wzięła pieniądze od staruszki, którą się zajmowała. Mąż początkowo nie chciał w to wierzyć, ale gdy zajrzał żonie do torebki, nie miał już żadnych wątpliwości. Anthony poszedł na policję. Czuł, że nie może postąpić inaczej.

„Bardzo kochałem Ruth, ale nie mogłem zignorować tego, co zrobiła. Było dla mnie odrażające, że mogła okraść bezbronną osobę i musiałem ją zgłosić” – wyjaśnił dla „Liverpool Echo”.

Ruth skazano na 16 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Warunkiem był udział w sesjach terapeutycznych. W tym miesiącu jednak ponownie stanęła przed sądem, ponieważ lekceważyła warunek. Dano jej ostatnią szansę. Przez sześć tygodni obowiązuje ją godzina policyjna.

Podziel się tą niespotykaną historią z innymi!

Źródło: mirror.co.uk