in ,

Rozstępy na ciele zmieniły się w nowy trend. Użytkownicy udostępniają swoje zdjęcia.

W Hiszpanii pojawił się nowy interesujący trend. Kobiety nie muszą już wstydzić się swoich ciał. Rozstępy nie stanowią już wady, lecz zamieniają się w coś niezwykłego.

Nowy trend pojawił się w Barcelonie. Ludzie zdali sobie sprawę, że większość kobiet nie postrzega swojego ciała takim, jakim jest. Dzięki narzuconym stereotypom na temat piękna kobiety walczą o spełnienie normy, często powodując uszczerbek na swoim zdrowiu. Nawet drobiazg, jak rozstępy na ciele, sprawia kobiecie wielki dyskomfort.

Ze względu na nieśmiałość wielu odmawia sobie przyjemności noszenia sukienek czy też spodenek latem. Rozstępy na biodrach tak zawstydzają kobiety, że całkowicie zapominają o komforcie i ubierają się w taki sposób, aby ukryć wszelkie niedoskonałości swojego ciała.

Rozstępy pojawiają się u młodych dziewcząt z powodu hormonów, pojawiają się także po porodzie i z powodu nagłego skoku wagi. Powodów jest wiele, nikt nie jest ubezpieczony. Ale naprawienie tego problemu jest niezwykle trudne.

Proste, ale genialne rozwiązanie zaproponowała Cinta Tort Cartro, młoda artystka z Barcelony. Postanowiła nie ukrywać wad swojego ciała, ale zamienić je w coś atrakcyjnego, po prostu malując je farbami.

Pomysł okazał się ogromnym sukcesem i od tego czasu modne są nawet rozstępy na ciele. Dzielne panie decydują się również na tatuaż. Teraz jest to modny trend na całym świecie. Artystka twierdzi, że chętnie pomaga kobietom zyskać nieco więcej pewności siebie.