fot. instagram @lizzylonglegs27
in

Ma niższego od siebie partnera. Tak zamyka usta hejterom

Lizzy Jade Groombridge, popularna influencerka, dzieli się swoją nietypową historią miłosną i przekracza stereotypy dotyczące różnic wzrostu w związkach. Jej relacja z mężczyzną niższym o 30 cm budzi zainteresowanie, ale też spotyka się z krytyką. Lizzy jednak nie daje za wygraną.

Wzrost nie definiuje miłości

Lizzy jest pewna jednego: miłość nie zna granic. Wzrost nie gra roli, kiedy chodzi o uczucia. Mimo że różnica we wzroście między nią a partnerem jest znacząca, dla influencerki nie ma to znaczenia. Choć na ulicach ludzie patrzą na nich z ciekawością, a w sieci pojawiają się krytyczne komentarze, Lizzy nie pozwala, by wpłynęło to na jej związek.

Nie chcąc dłużej pozostawać bierną wobec negatywnych komentarzy, Lizzy postanowiła wykorzystać swoje konta na Instagramie i TikToku do promowania akceptacji różnic wzrostu w związkach. Jej przesłanie jest proste: to nie liczba centymetrów decyduje o sile uczuć.

„Dzielenie się naszym doświadczeniem przynosi więcej korzyści niż szkód” – zaznaczyła w rozmowie z „The Sun”.

Miłość i obcasy

Mimo że Lizzy jest już wyższa od swojego partnera, nie rezygnuje z noszenia obcasów. Uważa, że kobiety powinny być sobą i nosić to, co je definiuje.
„Zawsze chciałam być wierna sobie i podkreślać swoją indywidualność. Zachęcam inne kobiety, aby były autentyczne i dbały o siebie” – wyjaśnia.

Lata temu, Lizzy myślała, że jej partner będzie wyższy. Jednak kiedy zaakceptowała siebie i swoją unikalność, zrozumiała, że to społeczeństwo tworzy niepotrzebne bariery.
„Kiedyś myślałam, że nie mogę być z kimś niższym, ale kiedy nauczyłam się kochać siebie taką, jaka jestem, zrozumiałam, że to społeczeństwo ma problem, a nie ja” – podkreśla influencerka.

Źródło: o2.pl