in

Rosjanin pochwalił się mamie, co ukradł z domu Ukraińców. Jej reakcja wbija w fotel.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo nagrań z Rosjanami w roli głównej. Od początku ataku Rosji na Ukrainę ich działania sprawiają, że aż włos się jeży na głowie.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy w ostatnim czasie przechwyciła kolejną rozmowę telefoniczną. Pewien wojskowy chwalił się podczas niej, że okradli dom i „wiedzą teraz, jak zrobić to mądrze”. Matka żołnierza… była dumna ze swojego syna.

Szokujące nagranie

Rosyjscy żołnierze mają szokujące powody do dumy. Są to łupy zdobyte podczas okradania domów cywili. Bliscy rosyjskich żołnierze dostają od nich paczki i zazwyczaj są z nich bardzo zadowoleni, nie widząc w tym nic złego.

Pewien żołnierz przekazał swojej mamie, że „już wiedzą jak mądrze okradać domy”. Ukraińska SBU udostępniła wstrząsające nagranie rozmowy. Aż ciężko w to uwierzyć!

Rosjanin pochwalił się kradzieżą komputera.

„Kiedy staliśmy we wsi, chłopcy i ja, k**a, wleźliśmy do domu. A wiesz, co stamtąd wyniosłem? Komputer, k** jego mać… Komputer wart około 150 tysięcy [rubli, czyli 8,7 tys. zł – przyp. red.], przywiozę go do domu. No i mam jeszcze jakieś drobiazgi” – mówi żołnierz swojej mamie.

Matka pogratulowała synowi i nie kryła dumy. Zmartwiła się jednak trochę, bo uznała, że łupy mogą zostać przez kogoś przechwycone.

„Nie, wiem gdzie je schować!” – uspokoił ją syn.

„Wygląda na to, że w Rosji nie uczą dzieci, że kradzież jest grzechem i występkiem. Że aby kupować komputery, biżuterię i inne rzeczy, trzeba zarobić pieniądze. I nie trzeba zabijać lub kraść” – komentuje ukraińska Służba Bezpieczeństwa.