fot. freepik.com
in

Nikt nie rozumiał, dlaczego wciąż kupował róże byłej małżonce – postanowił to w końcu wyjaśnić!

Rozwód nie należy do prostych spraw, a tym bardziej pełnienie po nim w dalszym ciągu roli rodzica. Życie codzienne, problemy i obowiązki mogą pochłonąć człowieka po rozstaniu się, do reszty. Billy jest tatą i pragnie przypomnieć nam wszystkim, jak bardzo ważne jest docenienie takich osób.

Jego była małżonka i mama jego dwóch synów, niedawno obchodziła urodziny, dlatego postanowił on zrobić dla niej coś naprawdę wyjątkowego, mimo tego, że nie są już razem.


Robiąc to, nie miał na myśli do niej wrócić. On chciał po prostu pokazać swoim dzieciom, jak ich mama powinna być traktowana. Mimo iż nie należy to do łatwych rzeczy, chce świecić przykładem dla swoich synów.

Zobacz tylko, jak Billy wyjaśnił swoje zachowanie na swoim Facebooku:

„W dzisiejszym dniu są urodziny mojej byłej małżonki, dlatego postanowiłem kupić jej prezent, kartkę urodzinową i kwiaty, zanim wybrałem się do jej domu i pomogłem swoim synom naszykować dla niej śniadanie. Wszyscy dookoła dziwią mi się, dlaczego to robię, a mnie to bardzo irytuje, dlatego postanowiłem Wam to wszystko wyjaśnić.

 

Mam na wychowaniu dwóch młodych mężczyzn. Sposób w jaki traktuję ich mamę najprawdopodobniej ukształtuje to, jak będą w przyszłości traktować kobiety. W przyjaźni, związkach czy nawet w pracy. Uważam, że to, jak teraz ją traktuję po rozstaniu, będzie miało ogromny wpływ na przyszłość.

Jeśli nie dajesz swoim dzieciom dobrego przykładu, jeśli chodzi o związek, to musisz wziąć się w garść. Pomyśl o tym, co byłoby najlepsze dla nich i zrób wszystko, co tylko możesz. Tu chodzi o coś więcej, niż Twoje uczucia – chodzi o ich życie.

Wychowaj dobrych mężczyzn. Wychowaj silne kobiety. Proszę Was o to, bo świat potrzebuje ich bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej!”

Zgadzasz się z tym, co napisał Billy? Wyraź swoją opinię na Facebooku!