in

Szokujące zajście na Florydzie. Plażowicze myśleli, że to część pokazu.

W ostatnim czasie doszło do sytuacji, która na długo pozostanie w pamięci internautów. Ludzie wypoczywający na plaży Cocoa Beach byli świadkami niecodziennego zdarzenia, które sprawiło, że na chwilę wstrzymali oddech. Na ich oczach zabytkowy samolot rozbił się w wodzie.

Nagranie z całego zajścia pojawiło się w sieci i szybko zwróciło uwagę każdego. Nie ma wątpliwości co do tego, że cała sytuacja mogła wyglądać o wiele gorzej. Nikomu nie stała się jednak krzywda.

Plażowicze przecierali oczy ze zdumienia

Zabytkowy samolot runął na oczach przerażonych plażowiczów na Cocoa Beach na Florydzie. Stało się to podczas pokazu Air Show. Początkowo każdy myślał, że to tylko część pokazu. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Samolot nie był już w stanie wzbić się w powietrze. Wiele osób zgromadzonych na plaży zaczęło nagrywać całe zajście i robić zdjęcia. Niektórzy zaczęli krzyczeć z przerażenia.

Całe szczęście, nikomu nic się nie stało. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby akurat w tym miejscu ktoś pływał. Mogłoby dojść do prawdziwej tragedii…

Koniecznie zobaczcie nagranie poniżej:

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl