screenshot Youtube:/The Q
in

Stworzył rower z trójkątnymi kołami. Nie do wiary, jak można nim jeździć

Niektóre odkrycia potrafią zaskakiwać i burzyć utrwalone przekonania. Pewien YouTuber, w swoich eksperymentach rowerowych, udowadnia, że tradycyjne koła wcale nie są jedyną opcją. Ostatnio przyciągnął uwagę mediów społecznościowych swoim najnowszym projektem – rowerem z trójkątnymi kołami. Jak sam przyznał, takie nietypowe rozwiązanie może być zaskakująco wygodne.

Trójkątne koła w rowerze

Znany pod pseudonimem „The Q”, ten twórczy YouTuber stał się rozpoznawalny dzięki swoim innowacyjnym pomysłom na projekty rowerowe. Ostatnio wywołał burzę w sieci swoim eksperymentem, prezentując rower z trójkątnymi kołami. W jednym z nagranych filmów udowodnił, że takie nietypowe rozwiązanie może być całkiem praktyczne, zupełnie nie tak absurdalne, jak się wydaje.

W celu stworzenia nietypowych kół do roweru, zastosowano nietypowe materiały. Sklejkowe płyty zostały starannie wycięte w kształcie kół, a następnie, przy użyciu specjalnego narzędzia, przymocowano na nich opony. Te nietypowe koła zostały zamontowane w rowerze za pomocą specjalnych rolek, które zapewniają płynne poruszanie się.

Na pewno warto być wyczulonym na przyszłe projekty tego YouTubera, który z pewnością zaskoczy nas ciekawymi pomysłami. Jego niezwykłe eksperymenty z rowerami przyciągają uwagę internautów i budzą ich ciekawość. Już teraz jego najnowszy pomysł z nietypowymi kołami wyciętymi ze sklejki i przymocowanymi oponami zyskał spore zainteresowanie w sieci.

Obejrzyj nagranie poniżej!