in

Rosjanie nagle zaczęli strzelać w ich samochód. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nie ma wątpliwości co do tego, że sytuacja na Ukrainie wywołuje ciarki na plecach. Każdego dnia odważni ludzie walczą o swoją ojczyznę. To, co się dzieje, wydaje się być tylko złym snem, który nie ma końca. W sieci pojawiają się nagrania, w które aż ciężko uwierzyć. Jedno z nich w sposób szczególny przykuło naszą uwagę.

Wszystko miało miejsce w piątek 25 lutego w okolicach Chersonia, na południu Ukrainy. Droga została zagrodzona przez ciężarówkę stojącą w poprzek. Gdy samochód osobowy chciał ją wyminąć, rosyjscy żołnierze zaczęli strzelać w auto.

W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn i kobieta. Wiedzieli, że za wszelką cenę muszą uciekać.

„Ten film, nakręcony przez odważnego Ukraińca, powinna obejrzeć cała Rosja i cały świat!” – pisze na Facebooku doradca szefa MSW Ukrainy Anton Heraszczenko, który opublikował wideo.

Na wideo możemy zobaczyć, jak samochód przyspiesza, a wtedy słychać strzały. Kobieta jest przerażona i zaczyna krzyczeć. Całe szczęście, pasażerowie zdołali w porę uciec.

„Cudem przeżyli. Po prostu mieli szczęście” – zaznacza Hereszczenko.

Tak właśnie wygląda sytuacja na Ukrainie od czasu ataku Rosji. Nagranie to powinien obejrzeć cały świat.

„Wyobraźcie sobie horror, jakim jest znalezienie się pod ostrzałem rosyjskich okupantów. Kontynuujcie proszę wysyłanie apeli do Rosjan z hasłem „stop wojnie”” – apeluje doradca MSW w mediach społecznościowych.

Obejrzyj nagranie poniżej:

Źródło: facebook