in

Ważył 300 kg i nie mógł ruszyć się z domu. Nie do wiary, jak zmienił się w ciągu 2 lat

Ronnie Brower przez niemal całe swoje życie cierpiał z powodu otyłości. Żywność pomagała mu radzić sobie z depresją. Ale im więcej zjadł, tym gorzej się czuł.

To był błędny cykl, który doprowadził do tego, że jego typowy posiłek składał się z całej pizzy, 20 cheeseburgerów i frytek. W krytycznej chwili Ronnie ważył ponad 675 funtów (300 kg). Nie był w stanie o własnych siłach wyjść z domu, a jego lekarz powiedział mu, że jeżeli nic z tym nie zrobi, zostaje mu góra dwa lata życia.

Ronnie podjął wtedy bardzo ważną decyzję. Nie chciał umierać w swoim łóżku, chciał żyć. Obiecał sobie, że całkowicie zmieni swoje życie.

Dwa lata później Ronnie zmienił coś więcej niż tylko swoje ciało. Dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej i ciężko nie zainspirować się jego niewiarygodną podróżą.

Ronnie uważa, że dwie kobiety pomogły mu stracić na wadze.

Pierwszą z nich jest piosenkarka Taylor Swift. Jej utwory motywowały go do codziennych treningów, muzyka dała mu siłę, by walczyć z dnia na dzień. Początkowo Ronnie miał trudności z chodzeniem, nawet najmniejszy ruch był wyzwaniem dla jego ciężkiego ciała. Ale im więcej ćwiczył, tym było to dla niego łatwiejsze.

Powoli Ronnie stracił na wadze – po raz pierwszy w życiu.

Pewnego dnia spotkał kobietę, która miała duży wpływ na jego utratę wagi. Andrea Masella była w tej samej sytuacji co Ronnie. Straciła 50 kg i postanowiła zmienić swoje nawyki. Zetknęła się z Ronnie’m na Facebooku i oboje zdecydowali się spotkać na siłowni. Zaczęli wspierać się nawzajem w osiągnięciu swoich celów, a to nie trwało długo, zanim się w sobie zakochali i stali się parą.

Dwa lata po tym, jak Ronnie postanowił zmienić swoje życie, stracił 425 funtów (207 kg) i spotkał miłość swojego życia.

Ale nadal miał jeden problem. Po stracie tak dużej wagi, dźwigał 16 kg nadmiaru skóry.

Ronnie przeszedł 15-godzinną operację, aby usunąć nadmiar skóry.
Operacja pozostawiła wiele blizn, ale on się tym nie przejmuje. Mówi ludziom, że został ugryziony przez rekina. W rzeczywistości, Ronnie jest wdzięczny za blizny, ponieważ przypominają mu o ciężkiej pracy, którą wykonał, aby stworzyć nowe ciało i styl życia.

Po zabiegu Ronnie czuje się jak nowy człowiek. W filmie poniżej zaskakuje Andreę, nosząc garnitur – po raz pierwszy w życiu. Jego historia jest naprawdę niezwykła i inspirująca. Jeśli walczysz o coś mocno, nic nie jest niemożliwe!