in

Nauczycielka wdała się w romans z 14-latkiem. Gdy chłopak chciał się wycofać, zgotowała mu piekło

Niejednokrotnie w szkołach dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca i od których aż włos się jeży na głowie. Jedna z nich miała miejsce w pewnej szkole podstawowej. Doszło tam do romansu nauczycielki z 14-letnim uczniem. Jak się okazuje, to był dopiero początek prawdziwego dramatu.

25-letnia Fatinah Hossain była zatrudniona jako asystentka nauczyciela. Wdała się w romans z 14-latkiem, po czym chłopiec uznał, że taki związek nie ma sensu. Wtedy zaczęło się dla niego prawdziwe piekło. Kobieta zaczęła zastraszać jego i jego rodzinę. Ostatecznie skazano ją na 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności.

Skandal w szkole podstawowej

Fatinah Hossain była absolwentką studiów z kryminologii globalnej na Uniwersytecie w Roehampton w Londynie. Niemal od razu po uzyskaniu dyplomu, rozpoczęła pracę w szkole podstawowej jako asystentka nauczyciela.

25-latka związała się z 14-letnim uczniem, jednak ich szczęście nie trwało długo. Chłopak zrozumiał, że ta relacja nie prowadzi do niczego dobrego. Kobieta nie potrafiła tego zaakceptować. Uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie zemsta. Powiedziała więc 14-latkowi, że jest z nim w ciąży. Mimo to, nastolatek i tak nie zmienił swojego zdania i nie chciał z nią dłużej być.

Fatinah zaczęła zastraszać chłopaka i jego rodzinę. Aresztowano ją, ponieważ rodzice chłopca udali się z tą sprawą na policję. Hossain wyszła jednak w czerwcu zeszłego roku dzięki wpłaconej kaucji.

Kobieta robiła wszystko, aby doszło do wstrzymania procesu. Groziła rodzicom 14-latka, że jeśli się na to nie zgodzą, u ich pracodawców pojawią się kompromitujące zdjęcia.

Ostatecznie 25-latkę skazano na 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności. Decyzją sądu w Brighton wpisano ją także na listę przestępców seksualnych.

Daily Mail/ Mirror