fot. pixabay.com
in ,

Zapadła w śpiączkę na 78 dni. W tym czasie jej mama sypiała z jej mężem

Podobno życie pisze najlepsze scenariusze. Historia, która wydarzyła się w Brazylii, jest na to doskonałym przykładem. Pewna 32-letnia kobieta zapadła w śpiączkę, a gdy się z niej wybudziła, usłyszała coś, czego z pewnością nie zapomni nigdy.

Okazało się, że kiedy ona leżała w szpitalu, jej mąż wdał się w romans z jej mamą. Ta historia po prostu nie mieści się w głowie – aż ciężko uwierzyć w to, że wydarzyła się naprawdę!

Miał romans z matką żony

Kobieta weszła za mąż w 2013 roku, a rok później urodziła syna. Zapowiadało się na to, że jej życie będzie szczęśliwe, ale niestety Kamylla w 2017 roku doznała udaru mózgu, przez co na 78 dni zapadła w śpiączkę. Przebywała w szpitalu, podczas gdy w domu jej mama zajmowała się zatroskanym mężem.

Opieka matki Kamylli nad jej mężem ostatecznie skończyła się romansem. Kobieta dowiedziała się o wszystkim tuż po przebudzeniu – informacja ta została przekazana przez jej ojca. Opisywała później, że czuła się tak, jakby ktoś dźgnął ją nożem w klatkę piersiową.

Romans matki z mężem Kamylii przerodził się w małżeństwo. Matka nie zamierzała przepraszać córki za swoje uczucie i nie miała żadnych skrupułów. 32-latka przyznała, że ich relacja zawsze była ciężka i cały czas rywalizowały ze sobą, odkąd tylko pamięta.

Kamylla nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła jej matka, jednak uznała, że zamiast się załamywać, zacznie nowe życie.

Były mąż widuje się z synkiem parę razy w ciągu tygodnia – brazylijka uważa, że to toksyczne i absurdalne. Nie ma kontaktu ze swoją mamą i związała się z innym mężczyzną. Jest z nim już dziesięć miesięcy.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl