fot. youtube/ Verder met Wonen
in

Para przyjechała obejrzeć dom na sprzedaż. Nawet im przez myśl nie przeszło, co czeka ich w środku

Dziś przedstawiamy artykuł z serii: „Czego to ludzie nie wymyślą”. W każdej działalności gospodarczej konkurencja jest tak duża, że wszyscy prześcigają się w poszukiwaniu coraz to ciekawszych pomysłów, które pozwolą się im wyróżnić na tle konkurencji.

W branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, od dawna stosuje się profesjonalne prezentacje, zatrudnia specjalistów od home stagingu, którzy przy niewielkiej inwestycji odkryją przed potencjalnym nabywcą atuty nieruchomości. Reklamy, ogłoszenia, profesjonalne zdjęcia, a nawet filmy z drona. Wydaje się, że wszystkie sposoby na skuteczną sprzedaż zostały już wymyślone.

Tymczasem pewna agencja nieruchomości wymyśliła oryginalny sposób na prezentację. Zaprasza klientów do wagonika mini rollecoastera i po rozlokowanych na całej nieruchomości torach, przewozi potencjalnych nabywców po całym domu i terenie wokół niego.

Czy poziom satysfakcji i emocji z przejażdżki czyni klientów bardziej skłonnymi do nabycia nieruchomości? Nie mamy takich informacji. Ale nie można odmówić pomysłowi oryginalności. Jak sądzicie czy sposób jest również skuteczny. Podoba wam się? Nie zapomnijcie podzielić się nim ze swoimi znajomymi na Facebooku.