in

Absolutnie nie wyrzucaj rolek po papierze. Oto 11 sposobów na ich ponowne użycie w domu!

Papier toaletowy jest bardzo istotnym produktem w gospodarstwie domowym. Jednak gdy rolka papieru toaletowego się kończy, większość osób szybko i bez namysłu wyrzuca ją do kosza – ale to wielki błąd!

Okazuje się, że rolki po papierze toaletowym można wykorzystać do wielu przydatnych rzeczy, o których zapewne nie mieliście bladego pojęcia.

Przedstawiamy Wam kilka praktycznych zastosowań rolek papieru toaletowego. Następnym razem, gdy będziecie chcieli je wyrzucić, spróbujcie skorzystać z tych niezwykłych pomysłów!

Dekoracyjna rama lustra
Aby nadać trochę uroku swoim ścianom, możesz stworzyć piękną ozdobną ramę dla swojego lustra. Przetnij rolkę na mniejsze części, a następnie sklej je razem tworząc dowolną kompozycję. Na koniec, przyklej je wokół lustra.

Pojemnik na zabawkowe samochody
Kiedy masz dość porozrzucanych samochodów Twojego dziecka po całym domu, stwórz dla niego oryginalny garaż. To będzie idealne rozwiązanie!

Starter na sadzonki
Rolki sprawdzą się idealnie jako starter na sadzonki, ponieważ tektura będzie się rozkładać razem z ziemią, dzięki czemu roślina szybko zacznie rosnąć i kwitnąć.

Organizator na biurko
Jeśli potrzebujesz miejsca do przechowywania, długopisów, ołówków i inne materiałów biurowych, koniecznie stwórz ten schludny i ładny organizer. Pomaluj rolki papieru toaletowego na jednolity kolor, a następnie przyklej każdą rolkę do kawałka tektury.

Organizator na biurko inspirowany naturą
Poszukaj na swoim podwórku kilka gałązek. Następnie przyklej je do rolek papieru toaletowego, aby utworzyć niesamowity wygląd inspirowany naturą.

Karmnik dla ptaków
Nasmaruj rolkę najlepiej masłem orzechowym, a następnie pokryj ją nasionami dla ptaków.

Zorganizuj swoje kable
Owinąć przewody w rolce papieru toaletowego. Od teraz już nigdy Ci się nie pomylą.

Zorganizuj swoje włóczki
Owiń włóczkę wokół rolki i przechowuj je w jednym miejscu.

Zorganizuj swoje szaliki
Umieść rolki papieru toaletowego w pustej szufladzie. Następnie zroluj swoje szaliki i dopasuj je do wnętrza rolek, aby przechowywać je w wygodny i prosty sposób.

Przechowywanie papieru do pakowania lub do dekoracji
Przechowuj papier do pakowania w rolkach, aby zapobiec jego strzępieniu się.

Stwórz prosty i elegancki pojemnik na prezenty
Sprawdzi się idealnie na małe drobiazgi.