in

Rodzina niczym z horroru – Ludzie widząc ich na ulicy, uciekają w popłochu.

Hannah Rose i Stephen Raj spotkali się podczas studiów w szkole mody w Montrealu. Młodzi ludzie wiedzieli od razu, że są dla siebie stworzeni.

Oprócz zamiłowania do mody, zdali sobie sprawę, że łączy ich rozczarowanie w nowoczesnym społeczeństwie i przemyśle mody. Hannah i Stephen postanowili „stać się sobą”.

Pojęcie normalności tych młodych ludzi może przypominać twój koszmar.

Ale Hannah i Stephen chcą usunąć te ramy, pytając opinię publiczną: czym jest wolność? Kim jest człowiek? W co wierzyłeś w dzieciństwie, dopóki świat dorosłych nie wymazał twoich prawdziwych aspiracji i marzeń?

Pracują jako projektanci i tworzą własne, niezwykłe kostiumy. Ponadto małżonkowie są gwiazdami sieci społecznościowych. Ich instagram obserwuje już 200 tysięcy osób.

Dla wielu przypominają przybyszów z innej planety lub postacie z horrorów, ale mimo to para nie boi się podróżować w takiej formie środkami transportu publicznego.

Niestety z powodu wyglądu często doświadczają przykrych sytuacji.

W bankach, na lotniskach i w restauracjach małżonkowie są myleni z włóczęgami i są wypędzani. Ale to nie zmusi ich do zmiany swoich zasad i stylu ubierania się.
„Rodzice zwykle zasłaniają oczy swoim dzieciom, gdy nas widzą” – mówi Hannah.

Hannah i Stephen zachwycają dzieci swoim wyglądem. Przypominają im postacie z komiksów i kreskówek.

„Dzieci nas nie potępiają, ponieważ nikt jeszcze nie narzucił im norm i standardów społecznych” – mówi Hannah.

Ona i Stephen od niedawna mają dziecko. Jego wychowanie nie różni się od tego w zwykłych rodzinach.

Źródło: instagram