in ,

Zobacz to wyjątkowe rodzeństwo, które robi furorę w świecie mody. Nigdy nie przypuszczałbyś, że są siostrami.

Na początek poznaj wyjątkowe siostry bliźniaczki. Lara i Mara Bawar są albinoskami. To oznacza, że w ich skórze, oczach i włosach brakuje pigmentu, barwnika melaniny.

Dziewczynki wyróżniają się przez to swoim wyglądem. Mają bardzo bladą skórę, niczym porcelanowa lalka oraz bardzo jasne włosy, rzęsy i brwi. Z pewnością są wyjątkowe!
Albinosi rodzą się średnio raz na 17 tys. urodzin, więc szansa, że dziecko urodzi się z bielactwem wrodzonym jest bardzo mała. O ile pojedyncze przypadki narodzin albinosów tak nie dziwią, o tyle narodziny bliźniaczek albinosek to już coś praktycznie niespotykanego. Tą wyjątkowość sióstr zauważono w świecie mody.

Dziewczynki już teraz często biorą udział w sesjach zdjęciowych. Dla fotografów ich inność jest czymś niesamowitym i naprawdę wartym obiektywu.

Ostatnio brały udział w projekcie Viniciusa Terranova, to dzięki tym zdjęciom stały się takie popularne.
„Rzadkie kwiaty” to projekt przestawiający piękno w innej postaci niż ogólnie przyjęte kanony. Fotograf wyciąga na swoich zdjęciach cały potencjał z wyjątkowości bliźniaczek.

Dziewczynki pomimo faktu, że są jeszcze bardzo młode, doskonale odnajdują się w świecie modelingu.

Jednak to jeszcze nie wszystko!
Lara i Mara mają jeszcze jedną siostrę, która również bierze udział w sesjach. Dziewczyna jest naprawdę bardzo ładna, ale patrząc na nią nigdy nie przypuszczałbyś, że to siostra bliźniaczek-albinosek! Zobacz tylko jak wygląda…

Na pierwszy rzut oka wydaję się niemożliwe, że dziewczynki są spokrewnione. Jednak, gdy się przypatrzymy widać podobieństwo w rysach twarzy sióstr. Dziewczyny różni tylko kolor skóry, dzieje się, tak dlatego, że Sheila nie cierpi na albinizm jak Lara i Mara. Trzeba przyznać, że to wyjątkowe rodzeństwo!

Dziewczyny na swoim przykładzie pokazują jak różne postacie może przybierać piękno.

Na podstawie: brightside.me / Fotografie: Vinicius Terranova