in

Lekarze uznali go za szaleńca, gdy oświadczył, że sam wyleczy się z raka. Ale pokazał im, że się mylili.

Ludzie całe życie tęsknią za drugą połówką i czekają na miłość. Podobnie było z Robem, ale szczęście go odnalazło i spotkał swoją ukochaną Amandę. I kiedy myślał, że teraz czeka ich juz tylko happy end nie wiedział, że ich miłość zostanie wystawiona na tak ciężką próbę.

Roba opuściło zdrowie. Rok po poznaniu Amandy zaczął czuć się bardzo źle. Wychudł i cierpiał na okropne bóle brzucha. Bez wyraźnego powodu stracił na wadze 30 kilogramów. Kiedy rozpoznano raka jelita, Rob miał już przerzuty do węzłów chłonnych i pęcherza moczowego.

Przeszedł operacje usunięcia guza, ale rokowania lekarzy były bardzo złe. Mimo to postanowili z Amandą się pobrać. Zorganizowali ślub w pośpiechu, zaledwie w dwa tygodnie, nie wiedząc ile czasu im pozostało…

Po ślubie Rob rozpoczął intensywne leczenie, najpierw radioterapia, potem chemia. Niestety stan zdrowia Roba tylko się pogorszył, a guzy się rozrastały.

Wtedy Rob oświadczył, że rezygnuje z konwencjonalnego leczenia. Nie, nie zamierzał się poddać, ale postanowił uwierzyć w metody naturalne.

Oboje z Amandą przeszli na restrykcyjną warzywną dietę, dołączając do niej różne zioła i mikstury z naturalnych składników.

Trzy tygodnie później nie mogli uwierzyć wynikom. 80% komórek rakowych zniknęło. Po kolejnych tygodniach nie było ich wcale.

Rob nie chce brać odpowiedzialności za decyzje innych chorych i używać kategorycznych stwierdzeń na temat tego co i w jakim stopniu go wyleczyło.
 
Ale jest głęboko przekonany, że sama dieta jest niezbędna i nikomu nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.
 

 
Kolejnym sukcesem Roba i Amandy była ciąża. Po chemioterapii jest to nie lada wyczyn. Niestety Amanda poroniła. Ale spróbowali ponownie i znów się udało. Tym razem szczęśliwie urodziły im się bliźnięta.
 

 
Amanda powiedziała: „To czyste szaleństwo! Jeszcze niedawno wszystko było przeciwko nam, ale nasza historia pokazuje, że miłość potrafi czynić cuda!”
 
Niezależnie od tego co ostatecznie zwalczyło raka w organizmie Roba, on i Amanda wierzą, że to ich miłość przezwyciężyła chorobę.