screenshots Youtube/ MAKEOVERGUY
in

Córki zafundowały mamie wizytę u stylisty. Nie sądziły, że to zajdzie aż tak daleko.

Nigdy nie jest za późno, aby spróbować czegoś nowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowy styl odzieży, czy o nową fryzurę, nie powinieneś powstrzymywać się od eksperymentowania i zabawy. Przecież życie jest tylko jedno, więc dlaczego nie mielibyśmy wykorzystać go jak najlepiej?

Rita była na tyle odważna, by pozwolić sobie na zmianę wyglądu u Christophera Hopkinsa, znanego także jako MAKEOVERGUY.

Z bonem podarunkowym od dzieci przekształciła się w przeuroczą i pełną życia kobietę. Wyglądała zupełnie inaczej przed zmianą dokonaną przez Christophera Hopkinsa, znanego także jako Facet od makijażu.

Rita nigdy nic nie robiła ze swoją fryzurą. Tak naprawdę nigdy nawet się nie farbowała pomimo kilku siwych włosów. Bała się także skrócić włosy, ponieważ większość jest falista.

Christopher postanowił zrobić odpowiedni makijaż i zmienić kolor jej włosów. Jednak zamiast dokonywać drastycznych zmian, zdecydował się trzymać czegoś subtelnego, co dało Ricie doskonały wynik. Rita również nauczyła się jak robić makijaż. Wizażystka była bardzo dokładna w udzielaniu porad.

Rita dostała dokładnie to, o czym marzyła. Jej kolor włosów był jaśniejszy, a włosy znacznie krótsze. Wyglądała na szczęśliwszą i naprawdę zadowoloną ze swojego nowego wyglądu. Możesz zobaczyć ją uśmiechniętą przez cały czas. Jej dzieci nie mogły uwierzyć w transformację, kiedy zobaczyły swoją mamę. Rita wyglądała o wiele młodziej.

Oglądanie kobiet po przemianach, takich jak Rita, jest niesamowicie inspirujące. Zobaczcie sami: