in

Przez 15 lat nie obcinała swoich włosów. Nie do wiary, jak dzisiaj wygląda.

Pewna kobieta postanowiła, że nie będzie obcinać włosów – od tamtego czasu minęło już piętnaście lat. Nie do wiary, jak dzisiaj wygląda. Internauci porównują ją do Roszpunki.

Jako dziecko była zawodową piłkarką, co wiązało się z noszeniem krótkiej fryzury. W wieku dwudziestu lat kobieta uznała, że pora coś zmienić. Zaczęła zapuszczać włosy i zapuszcza je do dziś.

Nie obcinała włosów przez 15 lat

Rin Kambe to 35-latka, która zamieszkuje japońskie Tokio. Jej włosy na obecny moment mają 170 cm. Jest nazywana przez internautów „japońską Roszpunką”. Na co dzień zajmuje się tańcem i modelingiem.

Kobieta zdradziła, jaki jest jej sekret dbania o piękne i długie włosy. To przede wszystkim dieta bogata w żelazo, regularna aktywność fizyczna i dbanie o zachowywanie odpowiedniego rytmu dobowego. Kobieta śpi zawsze siedem godzin dziennie. Myje swoje włosy co co 5-7 dni, zużywając przy tym duże ilości kosmetyków. Suszenie włosów o takiej długości zajmuje około 3 godzin. Jeśli kobieta chce zmienić ubranie lub zająć się czynnościami domowymi, musi spiąć je w kok.

„Myślę, że długie włosy budują pewność siebie. Chcę, aby ludzie lubili siebie i błyszczeli, zapuszczając długie i piękne włosy” – zdradza.

Włosy Rim stały się jej wizytówką. Na swoim koncie na Instagramie ma już prawie 30 tysięcy obserwujących.

Kobieta jest znana na całym świecie. Trzeba przyznać, że jej wygląd robi wrażenie.

Co sądzicie o jej włosach? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Wprost