in

Zaoferowała pizzę bezdomnemu mężczyźnie. Gdy odkryła jego prawdziwą tożsamość, przeżyła szok!

Bycie bezdomnym to coś, czego nikt nie chciałby przeżyć na własnej skórze. Każdy przechodzi ciężkie czasy w życiu i wielu z nas zapewne doświadczyło już okresów, w których przyszło walczyć z finansami.

Bezdomni są prawie niewidoczni dla większości z nas. Unikajmy ich albo po prostu ich nie widujemy. Gdy ktoś ich dostrzega, jest to dla nich coś pięknego. Pod koniec dnia wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na taki sam szacunek. Francuzka Karine Gombeau była na wizycie w Nowym Jorku. Gdy wędrowała przez ulice miasta, dostrzegła bezdomnego spacerującego po ulicy i grzebiącego w pojemnikach na śmieci.

Miała resztkę pizzy w psiej torbie i postanowiła oddać to właśnie temu człowiekowi. Ale nie miała pojęcia, że tak naprawdę ten facet nie był bezdomny.

Kilka dni później przeczytała historię w wiadomościach i doznała szoku, dowiadując się, kim był tak naprawdę ten mężczyzna.

W kwietniu 2014 roku Karine Gombeau odwiedziła Nowy Jork z mężem i synem. Właśnie była w pizzerii, a że nie zjadła całej pizzy, postanowiła zapakować jej resztki do torby aby później ją zjeść.

Zmieniała jednak zdanie, gdy zobaczyła zmęczonego bezdomnego człowieka, który przeszukiwał kosze na śmieci aby coś zjeść – Podeszła do niego i zaproponowała pizzę.
„Przepraszam, ale pizza jest już zimna.” – powiedziała do niego Karine. Bezdomny wydawał się być szczęśliwy i wdzięczny.

Karine i bezdomny poszli swoją drogą, a ona nie myślała już o tym więcej. Ale dwa dni później, dowiedziała się o czymś niesamowitym.

Pracownik hotelu, w którym się zatrzymała, podszedł do niej, trzymając gazetę w ręku. Widniała na niej fotografia, na której była Karine – wraz z bezdomnym. Kobieta była zszokowana, przeczytała nagłówek i zobaczyła imię Richard Gere – czyli wielka gwiazda Hollywood. Nie mogła w to uwierzyć.

Okazało się, że aktor przygotowywał się do nowego filmu „Time Out of Mind”, w którym gra bezdomnego. Aby poznać bliżej swoją rolę, spędził popołudnie jako bezdomny na ulicach Nowego Jorku. Wyglądał jak zwykły bezdomny facet na ulicy. Nikt nie zwracał na niego uwagi cały dzień, z wyjątkiem Karine.

Akt dobroci i współczucia Karine został uznany w najlepszy możliwy sposób. Jest wspaniałym przykładem człowieczeństwa – dlatego prosimy rozważ udostępnienie tej historii, jeśli się z nami zgadzasz!