fot. poglądowa: Freepik.com
in

Wróciła do domu z weekendowego wyjazdu. W sypialni odkryła sekret męża i zalała się łzami.

Codzienność małżeńska zamienia się w rutynę, zmęczenie stres, kłótnie i niesnaski. Ale zdarzają się chwile, gdy człowiek przekonuje się, że związał się z właściwym partnerem. Przekonała się o tym Kate, która wyjechała na weekend i po powrocie dowiedziała się, co robił mąż podczas jej nieobecności.

Mąż Kate nie zamierzał spędzić tych dni bezczynnie na kanapie. Zaskoczył żonę bardziej niż planował, gdy pojawiła się w sypialni po powrocie. Miles chciał sprawić żonie przyjemność i skorzystał z jej nieobecności, by zrobić mały remont w ich sypialni. W tym czasie pod jego opieką były dzieci. Ale bohaterski tata poradził sobie z opieką nad nimi i sprawieniem niespodzianki żonie.

 

Pomalował ściany, ułożył nową podłogę i tylko on wie, jak udało mu się to podczas zajmowania się trójką dzieci. Wreszcie przyszedł czas na wstawienie nowych mebli. Dzielny tata zaangażował w to także dzieciaki. Kiedy wszystko było już przygotowane niecierpliwie cała czwórka czekała na Kate. Gdy ta zobaczyła nową sypialnię była pod absolutnym wrażeniem. Jedynie dwa całe dni miał Miles by dokonać tego wszystkiego.

Kate oczarowana jego pomysłem i zaskoczona realizacją, nie mogła wprost uwierzyć jak udało mu się tego dokonać. Na filmie widać więcej szczegółów z realizacji całego przedsięwzięcia.

Podziel się z bliskimi, jeśli zrobiła na Tobie wrażenie niespodzianka jaką przygotował Miles dla Kate.