in

Nie dostał pieniędzy za remont łazienki. Niedługo potem wrócił z młotem w ręku, nagranie podbiło sieć.

Pewien mężczyzna z Kolorado naprawił łazienkę klientce, ale nie dostał za to ustalanego wcześniej wynagrodzenia. Uznał, że wróci do jej domu i zniszczy to, co zrobił.

Właścicielka nie mogła uwierzyć własnym oczom. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Nieudany remont łazienki

Wykonawca miał dostać za swoją pracę 7555 dolarów. Ostatecznie otrzymał do ręki 3330 dolarów, a reszta miała trafić na jego konto. Klientka jednak nie dotrzymała obietnicy, ponieważ stwierdziła, że łazienka po remoncie wygląda „koszmarnie”.

„Chciałam otworzyć drzwi, zobaczyć tę łazienkę i być naprawdę podekscytowana, ale zamiast tego, i nie będę kłamać, patrzyłam na to i nie wyglądało to dla mnie dobrze. To było okropne uczucie” – wyjaśniła w rozmowie z Insiderem.

Terry Gregory nie doczekał się wpłaty i któregoś dnia przyszedł do domu kobiety. Wszedł do łazienki i zniszczył wszystko to, co zostało wcześniej przez niego wyremontowane.

„Włożyliśmy w to tygodnie pracy i tysiące dolarów” – powiedział, jak cytuje Insider.

Kobieta uznała, że opublikuje zdjęcia wyremontowanej łazienki w sieci, pozwalając internautom wypowiedzieć się w kwestii wykonanej pracy. Wszyscy byli zgodni co do tego, że remont nie należał do udanych.

“Były dziury w zaprawie, płytki były nierówne, położono wyszczerbione płytki, płytki były różnej wielkości” – mówiła w rozmowie z Insiderem.

Terry z młotem w ręku zniszczył całą łazienkę kobiety. Amber nie zamierza tego tak zostawić. Pozwie mężczyznę, który wtargnął do jej mieszkania bez pozwolenia i zaczął rozwalać płytki.

Nagranie poniżej mówi samo za siebie!