in

22-latek wyremontował łazienkę w prezencie dla mamy. Efekty są oszałamiające!

Bardzo możliwe, że dokonanie naprawy w łazience przez 22-latka nie zdziwi nikogo. To normalne, że dorośli ludzie wykonują podobne rzeczy w swoich domach. Ale teraz spójrzmy prawdzie w oczy – komu chciałoby się dokonywać generalnego remontu łazienki? Taki prezent sprawił swojej matce pewien młody człowiek, kiedy ona wyjechała w celach zarobkowych.

Przed remontem wygląd łazienki nie zachwycał. Płytki wyglądały dobrze, ale podłoga i komunikacja pozostawiały wiele do życzenia.

Przede wszystkim trzeba było pozbyć się starych i niepotrzebnych rzeczy, które zalegały w łazience. Najcięższy okazał się być demontaż wanny, ale przyjaciele przyszli mu z pomocą i pomogli zdemontować wannę.

W miejscu żeliwnej wanny pojawiła się nowa. Ściany pomalowano na biało, aby wizualnie powiększyć pomieszczenie. Ale żeby uniknąć monotonii, białe ściany pokryto płytkami imitującymi drewno. Dla jasnego oświetlenia przeprowadzono dodatkowe okablowanie.

Ponadto teraz w łazience pojawiły się bardzo potrzebne rzeczy, na przykład suszarka na ręczniki i półka pod zlewem, wykonana z tej samej ciemnej płytki. Dzięki temu łazienka stała się bardziej komfortowa i funkcjonalna. Rezultat jest po prostu genialny!

Łazienka jest dość mała. Aby zaoszczędzić miejsce, młody chłopak postanowił zainstalować półkę z tyłu toalety. W ten sposób stworzył dodatkowe miejsce na różne kosmetyki.
 

 
Podczas remontu zastosowano połączenie dwóch kontrastujących kolorów: elementy hydrauliczne i ściany są w kolorze białym, a niektóre elementy i podłoga mają ciemny odcień imitujący drewno.
 

 
Podświetlane lustro i oryginalna forma wentylacji uczyniły łazienkę stylową. Naprawa okazała się nie tylko piękna, ale także nowoczesna i trafna.
 
Teraz łazienka wygląda na dość drogo urządzoną, choć koszty były naprawdę małe. Rezultat jest naprawdę imponujący, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że remontu dokonał 22-latek niemający w tym żadnego doświadczenia.
 
To wspaniały prezent dla mamy!
 
Podziel się tym pomysłem na Facebooku.