fot. freepik, facebook
in ,

Czekasz w kolejce dłużej niż 5 minut? Należy Ci się 5 złotych, wciąż wiedzą o tym nieliczni

Sieć sklepów Kaufland wprowadziła niezwykłą ofertę – płaci swoim klientom za każde dłuższe oczekiwanie w kolejce! Internauta zachwala tę inicjatywę na Facebooku i opowiada o swoich sukcesach, odbierając rekompensatę sześć razy w ciągu dwóch miesięcy. To 30 zł w kieszeni za 6 razy – 5 zł za każde ponad 5 minut czekania!

Warto wiedzieć o tej inicjatywie. – wciąż zaledwie garstka osób z niej korzysta.

5 zł za ponad 5 minut czekania

Kaufland oferuje nagrodę za cierpliwość w kolejce. Klienci, którzy spędzą więcej niż 5 minut w kolejce do kasy, otrzymają bon wartości 5 zł jako wyraz uznania za ich czas i cierpliwość. Warunkiem jest jednak to, że w sklepie wszystkie kasy nie są w danym momencie otwarte.

„Szanujemy Wasz czas i jeśli czekacie w kolejce do kasy dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy są otwarte, to otrzymacie od nas bon o wartości 5 złotych na zakupy w Kauflandzie” – informowała jakiś czas temu sieć Kaufland.

Skorzystał z tego pewien internauta i opisał swoje doświadczenia na jednej z grup na Facebooku.

„5 zł za oczekiwanie w Kauflandzie. To już moje szóste od listopada. Możecie się śmiać, ale tu 5 zł, tam 5 zł i po 6 wizytacji 30 zł. Oczywiście zasada jest taka, ze wszystkie kasy muszą być zajęte i czas oczekiwania 5 min. Nigdy nie odszedłem z kwitkiem. Zawsze nagrywam rozmowę dotycząca zwrotu. Nagrywam jak rzeczywiście wyglądała kolejka. Bo ich kamery rejestrują to, ale i tak można na spokojnie udowodnić to. Zawsze mam też stoper w telefonie. Polecam!” – czytamy.

Co sądzisz o takiej akcji? A może już z niej korzystasz? Daj znać w komentarzu!