in ,

To, co zrobiły pielęgniarki ze szpitala covidowego, odbiera mowę. „Ręka Boga”

Pacjenci, którzy samotnie przebywają w izolacji, z pewnością bardzo tęsknią za swoimi bliskimi. Pielęgniarki z brazylijskiego szpitala covidowego wpadły na pomysł, który miał nieco umilić im ten trudny czas rozłąki. Gdy zdjęcie uwieczniające jego realizację pojawiło się w sieci, od razu wywołało uśmiech na twarzy internautów.

Pielęgniarkom udało się w banalny sposób stworzyć imitację ludzkiego dotyku. To naprawdę niesamowite!

„Ręka Boga” hitem Internetu

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Niemal każdego dnia dowiadujemy się o zatrważającej liczbie zakażeń i zgonów. Obostrzenia, które towarzyszą nam od dłuższego czasu, mają zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Zewsząd dochodzą głosy, że służba zdrowia staje się niewydolna.

Jak jest ciężko, wiedzą najlepiej ci, którzy są hospitalizowani w szpitalu. Takie osoby są odizolowane od bliskich i nieraz przez bardzo długi okres nie mogą nikogo złapać za rękę. Czy jest na to jakiś sposób? Pielęgniarki myślały i wymyśliły!

Dzięki jednorazowym rękawiczkom napełnionym gorącą wodą stworzyły imitację ludzkiej ręki. Rękawiczki są związane i nie ma obaw co do tego, że woda wycieknie.

Poniższe zdjęcie odbiera mowę. Aż łza się w oku kręci…

.

Podziel się tym niesamowitym pomysłem z innymi! Brawa dla pielęgniarek!

Źródło: Twitter