in

Znana polska youtuberka ma COVID-19. Zdradziła jak naprawdę wyglądają procedury – to nie mieści się w głowie!

Red Lipstick Monster to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najbardziej znanych i lubianych youtuberek podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami druzgocącą informacją. Jak się okazało, jest chora na koronawirusa. Postanowiła, że opisze, jak to wygląda w jej przypadku i z jakimi procedurami się to wiąże.

Znana polska youtuberka chora na COVID-19

Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu, zachwyca swoimi poradami związanymi z urodą. Jej kanał na YouTube sprawił, że stała się jedną z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Z jej najnowszego nagrania możemy dowiedzieć się, że zachorowała na COVID-19. Przekazuje wiedzę, którą zdobyła dzięki swojemu doświadczeniu, ponieważ w sieci pojawia się mnóstwo sprzecznych informacji.

„Tym filmem chciałam wam powiedzieć jak to wygląda, jak wyglądają procedury, bo ja sama strasznie chciałabym zobaczyć takie filmy i wiedzieć, co robić, gdyby mi się to przytrafiło” – mówi Red Lipstick Monster.

„Jestem jedną z tych osób, które bardzo mocno przestrzegają zaleceń i zawsze chodzą w masce, nawet na powietrzu” – zapewnia Ewa Grzelakowska-Kostoglu w swoim nagraniu.

Dezynfekcja rąk nie jest jej obca, ponieważ na co dzień jest kosmetolożką. Jeszcze przed pandemią była przyzwyczajona do tego, żeby dezynfekować ręce i przedmioty, a także nie dotykać swojej twarzy.

Youtuberka póki co nie ma żadnych objawów. Postanowiła, że wykona test na koronawirusa na własną rękę, ponieważ chciała jechać do rodziny, która jest w grupie wysokiego ryzyka i potrzebowała mieć pewność, że nikogo nie zarazi.

Otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19, ale co ciekawe – wynik testu jej partnera, Wojtka okazał się być negatywny. Po tym, jak dowiedziała się, że jest chora na koronawirusa, od razu skontaktowała się ze wszystkimi osobami, z którymi miała do czynienia w przeciągu ostatnich 14 dni. Nie wiedziała jednak, co ma robić dalej. Zrobienie testu prywatnie i brak objawów sprawił, że youtuberka znalazła się w ciężkiej sytuacji, a jej pytania pozostawały bez odpowiedzi.

Red Lipstick Monster postanowiła, że będzie na bieżąco informować swoich fanów o tym, z czym się zmaga, aby oni, kiedy będą w podobnym położeniu, nie byli tak zdezorientowani, jak ona. Będzie można zadawać pytania odnośnie jej choroby. Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej:

Źródło: Ofeminin, YouTube