fot. freepik, tiktok/aaantalia
in

Kontrowersyjne zaproszenie ślubne obiegło sieć. „Nienawidzę dzieci całym sercem”

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji na temat organizowania wesel bez udziału dzieci, co budzi pewne kontrowersje. Pewna młoda kobieta opublikowała na platformie TikTok film, w którym opisała, jak poprosiła swoich gości o przyjście na wesele bez najmłodszych członków rodzin.

Decyzja ta była dla wielu ludzi szokująca i kontrowersyjna. Niektórzy uważali, że wykluczanie dzieci z wesela jest niewłaściwe i nieodpowiedzialne, a inni podzielali zdanie panny młodej, że takie wydarzenie jest przeznaczone dla dorosłych i że dzieci nie powinny być obecne na takiej imprezie.

Jak panna młoda zakomunikowała gościom, że nie życzy sobie maluchów na imprezie?

Kontrowersyjne zaproszenie ślubne

Użytkowniczka „aaantalia” podzieliła się swoim TikToku stanowczym pomysłem na to, jak poprosić gości o przyjście bez dzieci na imprezę weselną. Wykorzystała do tego kreatywny sposób, który wzbudził zainteresowanie internautów. Był to rebus, na którym widać przekreśloną twarz malucha. Nie wszyscy pozytywnie zareagowali na jej inicjatywę…

„Nie wyobrażam siebie, żeby na moim ślubie nie było moich czy dzieci z rodziny.” – piszą internauci.

„Może zamiast ślubu, jakaś terapia? Nienawiść to słabe uczucie.” – dodaje ktoś inny.

Jednak znalazły się też komentarze, które poparły decyzję panny młodej:

„Jako matka szanuje twoje zdanie. Nie chciałabym na własnym ślubie martwić się czy ciotka upilnuje swoje dziecko i ono nie zepsuje pierwszego tańca”

„Ja mam dzieci a wesele bez dzieci było najlepsze na jakim byłam! Nie rozumiem oburzenia niektórych”

Bez względu na to, czy decyzja panny młodej jest właściwa czy nie, z pewnością wywołała ona wiele dyskusji i refleksji na temat organizacji wesel. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich uczestników powinny być priorytetem w takich sytuacjach, a decyzja o tym, kto zostanie zaproszony na wesele, należy do organizatorów wydarzenia.

@aaantalia Rebusik na dziś kochani #wedding #bridetobe2023 #weddingday #polishwedding #kidsfreewedding ♬ original sound – Sunshynelove21

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!