fot. instagram, freepik
in

Zawiesili w windzie kartkę informującą o imprezie. Reakcja sąsiadów bezcenna

Ci, którzy decydują się na urządzenie imprezy w bloku, muszą być przygotowani na to, że raczej nie spodoba się to wszystkim sąsiadom. Nie zawsze możemy liczyć na wyrozumiałość z ich strony – czy można temu jakoś zaradzić? Jak się okazuje, wystarczy w uprzejmy sposób poinformować o tym, że danego dnia prawdopodobnie będzie trochę głośniej niż zwykle.

Tak właśnie zrobili mieszkańcy pewnego bloku w Kwidzynie. W windzie została wywieszona przez nich kartka z informacją o przyjęciu urodzinowym. Reakcja sąsiadów zaskoczyła już całą sieć.

Niespodziewana reakcja

Nie ma wątpliwości co do tego, że mieszkając w bloku musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach, z których ostatecznie można by stworzyć jedną prostą regułę: nie uprzykrzaj życia swoim sąsiadom.

Kiedy planujemy urządzić przyjęcie urodzinowe, warto o tym wcześniej poinformować mieszkających obok nas – będą oni przygotowani na ewentualny hałas. Kto wie, może się okazać, że wcale nie będzie to wielki problem, a my odetchniemy z ulgą?

Pewni mieszkańcy Kwidzyna postanowili wywiesić kartkę w windzie. Poinformowali na niej o planowanej imprezie i z góry przeprosili za to, że będzie nieco głośniej. Reakcja sąsiadów zaskakuje.

„Drodzy mieszkańcy! W najbliższą sobotę w godzinach wieczornych na II piętrze odbędzie się przyjęcie urodzinowe. W związku z tym bardzo prawdopodobne, iż będzie trochę głośniej niż zwykle, za co z góry przepraszam. Dziękuję bardzo za wyrozumiałość. Miłego dnia!” – brzmiał komunikat.

Sąsiedzi postanowili „odpowiedzieć” na tej samej kartce.

„Sto lat”, „Stówka”, „Miłej zabawy”

„Gdyby ktoś z gości nie dopisał, możemy wpaść. Dobrej zabawy!”

Zabrakło info, na którą godzinę i jaki strój obowiązuje. – czytamy.

Zdjęcie kartki z windy postanowiła opublikować influencerka Maja Kołodziejczyk znana jako @pukkalifestyle.

„Ogłoszenie w naszej windzie – hit! Sąsiedzi chcieli nam dać znać, że szykuje się u nich biba. Reszta poczuła klimat i powstało z tego niezłe party story” – napisała na swoim Instagramie.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl