in

Kiedy zobaczył swoje nowonarodzone dziecko, nie mógł uwierzyć w to, co widzi!

Naturalnie nie możemy wybrać płci naszego dziecka, nie ma to zresztą większego znaczenia, bo kochamy je niezależnie czy jest chłopcem, czy dziewczynką. Jednak, gdy ojciec ma same córki, a dom zdominowany jest przez kobiety, w duchu marzy o drugim mężczyźnie w domu, swoim pierworodnym synu, żeby mógł z nim pokopać piłkę i pójść na ryby.

Tak było w tym przypadku, Natalie i Kennedy już pięciokrotnie zostali rodzicami, pięciu córek. Mimo, że mężczyzna bardzo kocha swoje dziewczynki i z pewnością do perfekcji opanował doradzanie w kwestii stroju i tajniki makijażu, to jednak brakowało mu małej wersji siebie samego. Kennedy bardzo chciał mieć syna, z którym mógłby pójść na mecz i pogadać o typowo męskich sprawach. Gdy para dowiedziała się, że Natalie po raz kolejny jest w ciąży, specjalnie zaznaczyli, że nie chcą znać płci dziecka, aż do narodzin.

Kobieta instynktownie czuła, że tym razem to nie będzie dziewczynka, ale jej mąż zdawał się już stracić nadzieję na poczęcie pierworodnego. Nic dziwnego, mając tyle kobiet w domu, można zwątpić. Kennedy pogodził się już z tym, że na pewno urodzi się kolejna słodka córeczka.
Termin narodzin wyznaczony został na 8 czerwca, zaplanowano cesarskie cięcie. Kobieta wraz z mężem wstawili się tego dnia do szpitala. Natalie wzięła ze sobą kamerę, aby nagrać męża, gdy odkryje płeć ich dziecka. Okazało się, że przypuszczenia kobiety były słuszne. Tym razem na świecie pojawił się chłopiec.
Reakcja mężczyzny na widok syna jest nie do opisania. Koniecznie musicie zobaczyć to sami!